Nerdesin Birader Kıbrıslı’nın Yılan Dövmesinin Sırrı Nedir? Yılan Dövmesinin Anlamı

Nerdesin Birader Kıbrıslı’nın Yılan Dövmesinin Sırrı Nedir? Yılan Dövmesinin Anlamı

Yazar: Emre Nerdesin Birader

Fox Tv ekranlarında Çarşamba günleri yayınlanacak olan Nerdesin Birader dizisi, Yiğit ve Yunus’un yer değiştirmesi ile daha doğrusu Yunus’un komiser olan ikiz kardeşi Yiğit’in yerine geçmesi ile Yunus’un başından geçen olayları komedi tarzında izleyiciye aktarmaktadır. Dizi de Kıbrıslı olarak bilinen oyuncunun boynundaki yılan dövmesi de merak konusu oldu. Kıbrıslı’nın boynundaki yılan dövmesinin sırrı ve anlamı nedir? Yazımızda..

Nerdesin Birader Kıbrıslı’nın Yılan Dövmesinin Sırrı Nedir?

Dizide Kıbrıslı Kara El’in sağ kolu ve en güvendiği adamıdır. Az konuşan hatta mümkünse konuşmayan bir adamdır. Hafif bir aksanı vardır. Sert, atletik ve acımasızdır. Organize Şube’nin uğraştığı her işte Kara El ile birlikte o da vardır. Boynundaki Yılan dövmesi ise bir zamanlar Kara El için çalıştığı Hindistan Mafyasından kalmadır.

Kıbrıslı’nın boyundaki yılan dövmesinin anlamına gelecek olursak; gerçek hayatta dövme cesaret anlamına gelmektedir. Yılan yıllardan beri en korkulan hayvanlardan bir tanesidir. Karşısındakine karşı ne yapacağı kestirilemeyen, sessizce yaklaşıp aniden saldıran bir hayvandır.

Yılan, kendisinden büyük hayvanlara karşı kendisini savunabilecek cesarette olan, olay yerinden kaçmayan bir hayvan olduğundan cesareti temsil eder. Ayrıca bilgeliğin ve korkusuzluğun sembolü olan yılan dövmesi bir çok insan tarafından tercih edilmektedir.

Dövme Yapımı Videosu!

Etiketler: nerdesin birader kara el adamı yılan dövmesi nerdesin birader kıbrıslının boynundaki yılan dövmesi ne anlama geliyor nerdesin birader yılan dövmesi anlamı nerdesin birader yılan dövmesi kıbrıslı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL