Nerdesin Birader Sinem Kimdir? (Seren Deniz Yalçın)

Nerdesin Birader Sinem Kimdir? (Seren Deniz Yalçın)

Yazar: Emre Nerdesin Birader

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Nerdesin Birader tüm heyecanı ile beklenirken diziye yeni karakterlerde dahil olmaya devam ediyor. Bu karakterlerden bir tanesi de Sinem’dir. Sinem karakterini canlandıran oyuncu Seren Deniz Yalçın’dır. Peki Seren Deniz Yalçın gerçek hayatta kimdir? Tanıyalım…

Nerdesin Birader Kimdir? (Seren Deniz Yalçın)

25 yaşındaki oyuncu Hacettepe Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldu. Özel oyunculuk eğitimin alan oyuncu, ilk olarak Mama Mmia Müzikali’nde görev aldı.Seren Deniz Yalçın, Kim Milyoner Olmak İster yarışması ile kamera ile tanıştı. Bir tanıdığının Sağlık Bakanlığı Kamu Spotu için oyuncu aradığını söylemesi üzerine arkadaşının önermesiyle oyunculuk hayatı da başlamış oldu. Küçüklüğüden beri ilgi duyduğu oyunculuğa alışması kolay olmadı. Oyunculuk öncesi dans eden ve fotomodellik yapan oyuncu bir dostun tavsiyesi ile oyuncu olmuş oldu.

Bankacı bir anne ve babanın kızı olan oyuncu Ankara ilinde dünyaya geldi. 2003 yılına kadar Almanya’da yaşayan Yalçın, Türkiye’ye dönüş yapar ve TED kolejinde okumaya başlar. Türkiye’ye geldiğinde uyum sorunu yaşayan oyuncu hayatın Türkiye’de daha hızlı yaşandığını söylüyor. Güzel bir çocukluk dönemi geçiren oyuncu çok hareketli bir çocuk olduğunu söylüyor.

Nerdesin Birader Ali Kimdir? Tıklayınız!

Oyunculuğu çok sevdiği hocası Deniz Gökçe Kayhan tarafından öğrendiğini söyleyen Yalçın, insanın istediği her şeyi yapabileceğine inanıyor. Yeterki istekli olsun. Birilerine bakarak onlardan çok şeyler öğrendiğini söylüyor. Ezber yeteneğini de geliştiren oyuncu günde 30 sayfa kadar ezber yapıyor ve iyi oyuncularla çalışmakta yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olduğunu düşünüyor. Kendisine yeni projesinde başarılar dileriz.

Seren Deniz Yalçın Videosu!

Etiketler: nerdesin birader oyuncu kadrosu nerdesin birader sinem gerçek adı nerdesin birader sinem kimdir nerdesin birader sinem oynadığı diziler


Yorum yaz