Nerede Çekiliyor?

Uyanış: Büyük Selçuklu Nerede Çekiliyor, Dizi Seti Nerede?
Trt1’in yeni tarihi dizisi Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin tanıtımları yayınlanmaya başladı. Dizinin fragmanlarındaki devasa savaş alanları ve büyük ordular dikkatlerden kaçmadı. Fragmanı izleyenlerin aklındaki soru ise şu oldu; Uyanış: Büyük..
İyi Günde Kötü Günde Nerede Çekiliyor, Dizi Seti Nerede?
İyi Günde Kötü Günde dizisi 2020 2021 yeni sezon için tanıtım fragmanlarını yayınlandı. Tanıtımlar kısa sürede milyon izlenmeyi geçti. Tanıtımları izleyenlerin dizi ile ilgili merakları arttı. Özellikle dizinin nerede çekildiği..
Menajerimi Ara Nerede Çekiliyor, Ego Ajans Nerede?
Star tv yeni sezon dizisinin startını 25 ağustos 2020 salı günü verdi. Dizi ilk bölümü ile beğeni kazandı. Oyuncu kadrosu ve başarılı oyunculuklarla uyarlama dizisi ülkemizde de tuttu gibi. Diğer..
Arıza Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizi Setine Nasıl Gidilir?
O3 Medyanın hazırladığı Arıza dizisi yeni sezonun ses getirecek yapımlarıdan birisi. Dizi Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ı bir araya getiriyor. Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Arıza dizisi..
Babil Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizi Seti Ve Çekim Mekanları Nerede?
Star TV’nin yeni dizisi Babil büyük ses getirecek yapımlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Kaliteli oyuncu kadrosu ve ilginç hikayesi ile adından söz ettireceğe benzeyen Babil dizisi çekimleri başladı ve bir..
Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Yerleri Neresi?
BKM tarafından hazırlanan Ramo dizisi bir başkaldırış hikayesini ekranlara getiriyor. Güçlü oyuncu kadrosu daha ilk tanıtımda dikkatlerden kaçmadı. Çukur ve Sıfır Bir karması bir dizi gibi geliyor. Ben şahsen sabırsızlıkla..
Çukur Almanya’da Nerede Çekiliyor, Dizi Seti Nerede?
Show Tv’nin sevilen fenomen dizisi Çukur yeni bölümlerde Almanya’dan sahnelerle ekranlara geliyor. Vartolu ve Medet’în Almanya macerası bu hafta bizleri eğlendirecek. Peki Çukur Almanya’da nerede çekiliyor, dizi seti nerede? Vartolu,..
Chefs’ Arena Nerede Çekiliyor, Restoran Nerede?
Kanal D ekranlarında yeni bir yemek yarışması ekranlara geliyor. Yarışma gerçek müşterilerin olduğu bir restoranda geçiyor. Kanal D’nin yeni yarışması Chefs’ Arena Nerede Çekiliyor, Restoran Nerede? Toplam 16 yarışmacının yarıştığı..
Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizi Seti Nerede?
BKM‘nin yeni sezon için merakla beklenen dizisi Ramo’da Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç başrolleri paylaşıyor. Dizi 2019’un Eylül ya da Ekim içerisinde ekranlara gelecek. Show TV için düşünülen bu dizide..
Ferhat ile Şirin Dizisi Nerede Çekiliyor, Çalan Şarkılar, Türküler Nelerdir?
İddialı dizilerden biri olan Ferhat ile Şirin dizisi izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Efsaneye dönüşen bir aşk hikayesi Fox Tv ekranlarında diziye dönüştü. Özellikle başrol oyuncuları, dizinin çekileceği yerler, manzara olarak..