Nesrin Cavadzade Kiminle Evleniyor? Alihan Bey Kimdir?

Nesrin Cavadzade Kiminle Evleniyor? Alihan Bey Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Oynadığı diziler ve giydiği kıyafetlerle gündem olmayı başaran güzel ve başarılı oyuncu Nesrin Cavadzade yaptığı paylaşımla yeniden gündeme geldi. Güzel oyuncu sosyal medya hesabından “Binlerce kez evet” yazdığı paylaşım ile kafalarda soru işareti bıraktı. Nesrin Cavadzade kiminle evleniyor, birlikte olduğu Alihan Bey kimdir soruları ardı ardına gelmeye başladı.

Takipçilerimizden de bu konuda oldukça fazla mesaj aldık. Sizler için araştırdık. Nesrin Cavadzade Kiminle Evleniyor? Alihan Bey Kimdir? Bildiğiniz gibi Nesrin Cavadzade en son Yasak elma dizisinde rol almış ve dizi sezon finali yaptıktan tatile sürecine girmişti. Güzel oyuncu tatildeyken çektiği bir foroğrafı sosyal medya hesabında paylaştı ve “binlerce kez evet” notunu düştü.

Nesrin Cavadzade’nin bu paylaşımı sonrası magazin kulisleri karıştı. Oyuncu evlenecek mi, kiminle evlenecek gibi sorular sorulmaya başladı. Tabi kiminle evleneceği de önemli bir ayrıntı. Çünkü geçtiğimiz yıllarda Nesrin Cavadzade yanında birisi ile teknoloji mağazasında görüntülenmişti. İkili görüntülendiklerini anlayınca aniden birbirlerinden ayrılmışlardı.

Tabi bu olay sonrası Nesrin Cavadzade hakkında “yeni sevgilisini köşe bucak kaçırıyor” gibi söylentiler çıkmış ancak kimse yeni sevgilisi ile ilgili detaylara ulaşamamıştı. Cavadzade’nin yeni sevgilisinin adının Alihan Bey olduğu ortaya çıktı. Peki Alihan Bey kimdir, ne iş yapar, nereli, kaç yaşında gibi soruları araştırmaya çalıştık.

Nesrin Cavadzade’nin Sevgilisi Alihan Bey Kimdir?

Nesrin Cavadzade ile 2018’in mayıs ayından beri birlikte olmaya başlayan Alihan Bey, kendisini sır gibi saklıyor. Tabi bunda Cavadzade’nin de etkisi var. Nesrin, gizli tutmaya çalıştığı sevgilisi Alihan Bey ile geçtiğimiz sene Yunanistan, İtalya ve Fransa tatiline çıkmıştı. 15 günü kapsayan tatil sonrasında İstanbul’da da gezen çift objektiflere takılmıştı.

Alihan Bey kimdir sorusunun cevabını vermek gerçekten zor çünkü kendisi ünlü bir isim değil. Gelen bilgilere göre Nesrin’in aile çevresinden bir isim. Dövmeleri ile dikkat çeken genç sevgili fit bir görüntü veriyor.  Nesrin Cavadzade Alihan ile evlenecek mi, bu paylaşım fake mi, Alihan Bey kimdir gibi soruların cevapları en kısa zamanda yanıt bulacaktır. Bilgiler geldiğinde yazımıza eklenecektir.

Etiketler: Alihan Bey Kimdir? Nesrin Cavadzade Kiminle Evleniyor? Nesrin Cavadzade yeni sevgilisi Kimdir? Nesrin Cavadzade’nin Sevgilisi Alihan Bey Kimdir?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL