Nesrin Cavadzade Yasak Elma’ya Fitne Sokacak! Hangi Karakteri Canlandıracak?

Nesrin Cavadzade Yasak Elma’ya Fitne Sokacak! Hangi Karakteri Canlandıracak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Bizim Hikaye dizisinden ayrılarak sevenlerini üzen Nesrin Cavadzade yeni bir dizi ile anlaşma sağladı. Güzel ve başarılı oyuncu Yasak Elma dizisi ile el sıkıştı.

Fox Tv’nin Bizim hikaye dizisinde Tülay karakterini canlandıran ve rol gereği eşi Tufan ile izleyiciyi kah güldürüp kah ağlatan oyuncu Nesrin Cevadzade diziden ayrılmıştı. Nesrin Cevadzade’nin Bizim Hikaye’den neden ayrıldığını önceki yazımızda belirtmiştik. Peki güzel oyuncu Yasak Elma’da ne tür bir karakteri canlandıracak?

Cavadzade Yasak Elma’da Yıldız ve Ender’e yeni rakip olacak. 3 haftalık aranın ardından dizilerin başlaması ile Yasak Elma’nın yeni bölümünde oyuncu evlerimize konuk olacak.  Nesrin Cavadzade’nin canlandıracağı karakterin ismi Şahika olarak açıklandı. Şahika kimdir, nasıl bir karakterdir aşağıdaki bağlantıdan bilgileri okuyabilirsiniz. Diğer detaylar geldiğinde ayrıntıları sitemizden takip edebilirsiniz. Peki Nesrin Cavadzade kimdir, kısaca tanıyalım.

tıkla>>> Yasak Elma Şahika Kim, Nasıl Bir Karakter, Gerçek Adı Ne?

Oyuncu adından da anlaşılacağı üzere Azeridir. 1981 yılında Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de dünyaya gelmiştir. 11 yaşında iken, 1992, annesi ile birlikte İstanbul’a gelmiştir.Orta okulda tiyatro koluna katıldı ve Türkmen Düğünü isimli oyunda oynama şansı yakaladı. Oyun Şişli’de ki Kare tiyatroda sahnelendi.

Lise yıllarında da tiyatro ile ilgilenen güzel oyuncu Marmara Üniversitesi Sinema ve televizyon bölümünü kazandı ve mezun oldu. Üniversite de 5 kısa film çekerek ödüller aldı. Şahika Tekand Studio’da oyunculuk eğitmi aldı. Nesrin Cavadzade, Türkçe dışında ana dili gibi Rusça, İngilizce ve Fransızca konuşmaktadır.

Yersiz Yurtsuz, Dilber’in Sekiz Günü, Acı, Samanyolu, Al Yazmalım, Güzel Günler Göreceğiz, Yangın Var,  Al Yazmalım, Ağır Roman Yeni Dünya, Küçük Ağa, Son Mektup gibi dizi ve sinema filmlerinde rol aldı. Bu rollerle bir çok ödül de kazandı.

Etiketler: Nesrin Cavadzade yasak elma yeni oyuncu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL