Netflix’in Muhafız Hakan’ı Yeni Sezon Onayını Aldı!

Netflix’in Muhafız Hakan’ı Yeni Sezon Onayını Aldı!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız (The Protector) ilk sezonunu geride bıraktı. Hikayesi ve kadrosu ile dikkat çeken dizi ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Dizi 3. ve 4. Sezonlarının çekileceği bilgisi geldi.

Dünyanın en büyük online dizi izleme platformu olan Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan Muhafız oldukça sevildi ve geniş bir kitleye yayıldı. Dizinin başrolünde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü yer alıyor. 14 Aralık 2018 tarihinde ilk bölümü ekranlara geldi.

Dramatik, fantastik, aksiyon ve bilimkurgu türünde seyirci ile buluşan dizi kısa sürede büyük bir kitle tarafından sevildi. Dizi bu başarısından sonra yeni sezon onaylarını da aldı. 3. Ve 4. Sezonlarının çekimlerinin yapılacağı kararlaştırıldı. Tabi yeni oyuncular ve yeni set ekibi diziye katılabilecek. Yönetmen değişikliği de olabilir. Tabi bu kadar sevilen dizinin konusu ne, kısaca bir değinelim.

Hakan: Muhafız 1. Sezon Özeti

Hakan işsiz bir gençtir ve tek derdi iş bulmaktır. Günümüz İstanbul’unda yaşayan ve kadim bir gizli birlikle olan bağını keşfeden bu genç  adam, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için maceraya atılır. Yeni bir iş girişimi için umutsuzca fırsat kollayan Hakan’ın yoluna muhtemelen çok kıymetli olan tılsımlı bir gömlek çıkar. Hakan, Muhafız adından gizli bir teşkilat ile tanışır.

Hakan, Muhafız’a dair anlatılanlara inanmakta zorlanır. Ölümsüz adından bir düşmandan bahsedilir. Ölümsüz’ün ona ulaşmasını engellemek için yerinden ayrılmaması söylense de o, Memo’yu bulmak için gizlice çıkar. Hakan ve Zeynep, yüzüğü koruyan bir Sadık ile buluşmak üzere ellerindeki adrese gelir. Ancak tek buldukları, ücra bir köşedeki köhne bir evdir.

Hakan, Faysal Erdem’in Ayasofya projesini almasını kutlamak için düzenlenen bir partide yeni işine başlar. Zeynep ise yüzük taşını bulmak için ipuçlarını takip eder. Hakan kendi geçmişini öğrenmek için Büyükada’yı ziyaret ederken Zeynep ve Kemal, yüzük taşını aramak için Mimar Sinan’ın türbesine gider.

Hakan, yeni aşkı ve Muhafız olarak sahip olduğu görevler arasında seçim yapmakta zorlanır. Emir’i eve geri gönderen Kemal, hançeri aramak üzere dışarı çıkar. Müzenin güvenlik sistemini aşmak için daha iyi bir yol bulmaya zaman olmadığından Zeynep, Hakan’ın planını kabul eder. Ama bu plan riskleri de beraberinde getirir.

Zeynep, babası için Timur’dan yardım ister. Faysal Erdem, Mazhar’ın son eylemlerini tasvip etmez. Leyla, Hakan’la ilişkisi nedeniyle kendini çelişkide hisseder. Hakan, suç mahallinden uzaklaştırılırken beklenmedik bir şey görür. Ölümsüz hakkında daha fazla şey öğrenmek isteyen Kemal, statüsünü ve daha pek çok şeyi riske atar.

Gözü aşktan başka bir şey görmeyen Hakan, eğitimini ve Muhafız görevlerini savsaklar. Leyla ona Ölümsüz’ün kanının gizli bir güce sahip olduğunu söyler.

Etiketler: Hakan: Muhafız - The Protector 2. sezon fragmanı Hakan: Muhafız - The Protector ne zaman bitecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL