Nöbet Dizisi Ayrılan Ve Yeni Gelen Oyuncular

Nöbet dizisi 2019’un Mart ayında izleyiciyle buluştu. Yayın hayatına başlayan Nöbet dizisi için yoğun bir çalışma yapılmıştir. Dizinin çekildiği yere inanılmaz yatırım yapılmış haliyle oyuncular da titizlikle seçilmiştir. Peki Nöbet yeni gelen oyuncular ve diziden ayrılan oyuncular kimler?

Nöbet dizisi diziye yeni gelen oyuncular da ilgi odağı olmayı başardı. Geçtiğimiz birkaç bölümden sonra diziye yeni giren oyuncuların isimleri netleşmeye başladı. İzleyicinin nabzını tutmaya çalışan Pana Film nöbet dizisi ayrılan oyuncuları da titizlikle seçti.

Show TV’nin merakla beklenen dizi nöbet kahramanlık ve asker konularını bir arada işliyor. FOX TV’de yayınlanan savaşçı dizisi ve Star TV’nin ilk başladığı günler gözdesi olan söz dizisi gibi nöbette izleyicilerin beyinsiz şimdiden kazandı. Fakat daha dizi başlamadan gelen ayrılık haberleri nöbet dizisinin oyuncu kadrosu hakkında soru işaretleri oluşturdu.

Dizinin hazırlıkları sürerken dizinin başrol oyuncusunun nöbet dizisinden ayrıldıgi haberini duymuştuk. Yine bir gazetecinin haberine göre Necati Şaşmaz’ın nöbet dizisi oyuncu kadrosunda değişiklikler yaşandı. Bu değişikliklerden biri yönetmen olarak görev yapan Selahattin Sancaklı’nın diziden ayrılması oldu. Yine Yüzbaşı Murat Soylu’ya hayat verecek oyuncunun Cahit Kayaoğlu olduğu fakat dizi başlamadan kısa süre önce ayrıldığı haberi sosyal medyaya yansıdı.

Daha dizi başlamadan nöbet dizisinden yaprak dökümü başlamış oyuncular ayrılma kararı almış farklı projeleri değerlendireceklerini söylemişlerdi. Son olarak ise jandarma üstçavuş Vedat Leblebici rolünü canlandıracak olan Ertuğrul şakar’ın da nöbet dizisi oyuncu kadrosunda çıktığı haberi geldi.

Yine nöbet dizisinde jandarma kıdemli başçavuş Ergün Aydın karakterine Hayat verecek Orçun Kaptan da diziden ayrılan oyuncular arasında.

Nöbet dizisi çekimleri Antalya’da elmalı’da yapılmış ve dizinin seti için oldukça büyük meblağlar harcanarak yatırım yapılmıştı. Oyuncuların ayrılması diziye nasıl etki edecek diye düşünürken diziye yeni gelen oyuncular nöbet dizisi Vedat leblebici rolü icin Burak Sarimola ile el sıkışıldı.

Nöbet Dizisi Yeni Gelen Oyuncular

İlk 2 bölümü geride bırakan nöbet dizisi diziye yeni gelen oyuncularin başının Fulden Akyürek çekti. Nöbet dizisi Sitare karakterine Fulden Akyürek Hayat verecektir. Nöbet dizisi Sitare Elmalı’da lokalde şarkı söyleyen ve Ziya Devran’ın aşık oldu güzel bir kadın olarak diziye dahil oldu.

Nöbet dizisi yeni gelen oyuncular nöbet dizisi ayrılan oyuncular hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından bize yazabilir, beğenmediğiniz oyuncunun ismini de söyleyebilirsiniz.