Nöbet Dizisi Şirin Kimdir? Elif Sultan Taş Hakkında Bilinmeyenler!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Show Tv ekranlarında başlayacak olan Nöbet dizisi çekimleri devam ederken diziye yeni karakterler de dahil olmaya devam ediyor. Dizide Şirin karakteri ve performansı oldukça ilgi çekti. Peki Nöbet dizisi Şirin kimdir?

Necati Şaşmaz’ın sahibi olduğu Pana Film tarafından çekilen Nöbet 7/24 dizisi ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Dizinin kadrosuna yeni genç isimler dahil oluyor. Şirin karakteri dizinin genç simalarından. Karakteri Elif Sultan Taş canlandırıyor.

1992 doğumlu olup koç burcundadır. 164 cm boyunda olan oyuncu 50 kg ağırlığındadır. Yıldız Teknik Üniversitesi Seramik Bölümü mezunu olan oyuncunun gözleri eladır. İstanbul doğumlu olan genç oyuncu ilk oyuculuk deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisi ile 2011 yılında yapmıştır. Küçük yaşlarda oyunculuğa merak sarmıştır.

Güzel oyuncu küçük yaşlarda merak sardığı oyunculuğa lise yıllarında ve üniversite yıllarıda da devam etmiştir. Oyunculuk alanında kendisini geliştiren oyuncu yavaş yavaş yapımlarda yer almaya başlamıştır. 2013 yılında Aşk Kırmızı isimli yapımda da yer almıştır.

Daha sonrasında ise Kaderimin Yazıldığı Gün ve Paşa Gönlüm dizilerinde yer almıştır. Güzel ve başarılı oyuncu en son Adını Sen Koy isimli günlük dizide Yasemin karakterini canlandırmıştır. Sektörde henüz yeni olan oyuncu hakkında çok fazla bilgi bulunmamktadır.

Etiketler: Nöbet Dizisi Şirin gerçek adı Nöbet Dizisi Şirin KİM


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL