Nöbet Dizisi Yüzbaşı Murat Soylu Kim? Gerçek Adı Nedir? Hangi Dizilerde Oyandı

Nöbet Dizisi Yüzbaşı Murat Soylu Kim? Gerçek Adı Nedir? Hangi Dizilerde Oyandı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Gökhan erkutun yönetmen koltuğunda oturacağı dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Necati Şaşmaz’ın patronu olduğu Pana filmin yeni dizisi nöbetin oyuncu kadrosu da yavaş yavaş netleşmeye başladı. Nöbet dizisi erkek başrol oyuncuları arasına giren yeni bir oyuncu ile el sıkıştı. Nöbet dizisi jandarma yüzbaşı Murat soylu kim gerçek adı ne hangi dizilerde oynadı gibi soruların cevabı haberimizin devamında.

2019’un kış sezonunda başlayacak olan nöbet dizisi oyuncuları için sıkı bir çalışma yapılıyor. nöbet dizisi oyuncularından bir diğeri ise süt karakolu komutanı yardımcısı jandarma kıdemli başçavuş er Günaydın rolüne Orçun kaptan Hayat verecektir. Jandarma binbaşı Barış Kalenderoğlu için ise Yurdaer okur ile anlaşma sağlanmış yavaş yavaş kadroyu netleştirmeye başlayan nöbet dizisi cast çalışmaları devam ediyor.

Nöbet dizisi jandarma yüzbaşı Murat soylu gerçek adı Saygın Soysaldir. Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi çukurda Elvis karakterine hayat veren ve izleyiciler tarafından oldukça beğeni alan Saygın Soysal Şimdi ise nöbet dizisi için televizyon ekranlarında boy gösterecektir.

Saygın Soysal ın oynadığı dizi ve filmleri yazacak olursak 2005 yılında güz yangını ve kırık kanatlar dizisi 2006 yılında hatırla sevgili 2007 yılında asi dizisinde 2009’da Bu kalp seni unutur mu dizisinde Kürşat süvarioğlu karakteri olarak 2009 yılında kosmos imza karşıtı genç olarak sinema filminde rol alan oyuncu 2010 yılında Türkan adlı dizide Ali karakterine Hayat verdi.

2011 yılında ise yurt sinema filmi ile Al yazmalım dizisinde Tahir Oğuz karakterini 2012’de Jin sinema filminde çavuş karakterine hayat verdi.2013 yılında ise Muhteşem yüzyıl dizisinde Mercan Ağa rolüyle ekranlara gelen yetenekli oyuncu Yine aynı yıl Tatar Ramazan dizisinde konuk oyuncu olarak kendini gösterdi. 2014 yılında Kara para Aşk dizisinde boy gösteren Saygın Soysal 2018 yılında ise reyting yarışında birinciliği kimseye kaptırmayan çukur dizisinde Elvis karakterine Hayat vermiştir.

Nöbet dizisi yüzbaşı Murat soylu yani Saygın Soysal 1982 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. küçük yaşlarda çeşitli şehirlerde yaşamış olan yetenekli oyuncu Ankara’da dünyaya gelmiş Bursa’ya taşınmış daha sonra Trabzon’da yaşamaya başlamış ve liseyi de burada tamamlamıştır. Daha sonra Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı sahne sanatları bölümünü bitirmiştir.

kendisine önemli rollerin verildiği Saygın Soysal özellikle 2006 yılında başrollerinde Cansel Elçin Beren saat Okan yalabıkın oynadığı hatırla sevgili adlı dizide Recep Tayyip Erdoğan’ı canlandırmış ve geniş kitleler tarafından burada tanınmıştır. daha sonra başarılı oyuncular Halit Ergenç Meryem Uzerli Vahide gördüm Nebahat çehre Okan yalabıkın yer aldı Muhteşem yüzyıl dizisinde ise Mercan Ağa karakterini Hayat vermiştir. Burada da ilgiyle takip edilen oyuncu Şimdi ise yine reytinglerde kırıp geçirecek olan nöbet dizisinde yüzbaşı Murat soylu karakterine Hayat verecektir.

Yetenekli oyuncunun oyunculuğu hakkında düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: Nöbet dizisi jandarma yüzbaşı Murat soylu gerçek adı ne Nöbet dizisi jandarma yüzbaşı Murat soylu kim Nöbet jandarma yüzbaşı Murat soylu oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL