Nöbet Sitare Kim? Yaşı Sevgilisi Oynadığı diziler

Necati Şaşmaz’ın yapımcılığını yaptığı nöbet dizisi Show TV ekranlarının vazgeçilmezi olmaya aday diziler arasına girdi. İlk 2 bölümü geride bırakırken diziye yeni giren oyuncularla izleyicinin nabzını tutmaya devam ediyor. Nöbet dizisi Sitare kim gerçek adı ne hangi dizilerde oynadı? Diziye nasıl bir karakteri canlandırmak için girdi.

Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, İbrahim Kendirci gibi usta isimlerin yer aldığı Nöbet dizisi asker ve kahramanlık konularını bir arada işleyerek pazar günlerinde reyting oranları en yüksek dizi olmayı başardı. Diziye yeni giren karakter Sitare ise lokalde şarkı söyleyen ses sanatçısını canlandıracak.

Fiziği ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Sitare dizide bölgenin zengin ailelerinden biri olan Cervanlarla ilişkisi diziye damga vuracak. Bölge halkının da dilinden düşmeyen Sitare Ziya Cevranla birliktelik yaşayacaktir. İlk 2 bölümden sonra diziye girecek olan Nöbet dizisi Sitarenin gerçek adı nedir?

Nöbet dizisini Sitare karakteri ile giren oyuncunun gerçek adı Fulden Akyürek’dir. Fulden Akyürek 1980 yılında Sakarya’da dünyaya gelmiştir. Küçük yaştan itibaren oyunculuğa ilgisi olan yetenekli oyuncunun birçok oyunda ve dizide rol aldığıni görmüş ve keyifle izlemişizdir. Fulden Akyürek her yöne 90 dakika adlı oyunda sergilediği performansla izleyicinin dikkatini çekmiş Üvey Karım tiyatro oyunuyla ise lions ödüllerinde en iyi komedyen kadın oyuncu ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Daha sonra Seninki Kaç Para, Polis Akademisi, Leblebi Tüm, Umut Apartmanı, Aşkımızda Ölüm Var, Dedemin Dolabı, Acayip Hikayeler, Kardeş Payı, Sürgün Hayatlar gibi birçok film ve dizi de kendini göstermiştir. 2019 Mart ayında ise izleyici karşısına geçen Nöbet dizisinde Sitare karakterine hayat vermiştir.

Nöbet dizisi oyuncu kadrosu ile ilgili düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere paylaşabilir diziye yeni giren karakterlerden olan Sitare yani Fulden Akyürek ile ilgili düşüncelerinizi de olumlu olumsuz bizlere yazabilirsiniz.