Nöbet Dizisi Üsteğmen Oğuz Berhudar Kimdir? Gencebay’ın İlk Tecrübesi!

Nöbet Dizisi Üsteğmen Oğuz Berhudar Kimdir? Gencebay’ın İlk Tecrübesi!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Pana Film yapımcılığında ekranlara gelen dizinin genç yıldızı Oğuz karakteri dikkatlerden kaçmadı. Performansı ile dikkat çeken Üsteğmen Oğuz Berhudar kimdir, gerçek adı ne…

20’li yaşların sonunda genç ve çapkın İzmirli bir üsteğmeni canlandıran oyuncu Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay’dır. Nöbet dizisi ile ilk tecrübesini yaşayan oyuncu Gökhan Gencebay kimdir yakından tanıyalım.

Oyuncu kadrosunda Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, İbrahim Kendirci gibi isimlerin yer aldığı Nöbet dizisinde Oğuz karakterini canlandıran oyuncu Gökhan Gencebay  daha önce giydiği Trump tişörtü ile dikkat çekmişti. Tşörtte Trump kendi kafasına silahla ateş ediyor ve bir nevi Trump nefretini gösteriyodu.

Genç Gencebay gündem olunca konu ile ilgili açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada “Trump’ı her Türk vatandaşı gibi ben de sevmiyorum. Tişörtü gördüğümde beğenip almıştım. Uzun zamandır var bu tişört bende. O günde denk geldi gazeteci arkadaşlara. Bu kadar ilgi görmesine ben de şaşırdım” dedi.

Genç oyuncu henüz sektörde yeni olduğu için hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Ancak yeni bilgiler ve detaylar geldikçe haberimiz güncellencektir. Sizler de genç oyuncu hakkında bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: Nöbet dizisi oğuz kimdir Nöbet Üsteğmen Oğuz Berhudar Kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL