Ntv Anlat Bana Sunucusu Simge Fıstıkoğlu Tavukçuoğlu Kimdir?

Ntv Anlat Bana Sunucusu Simge Fıstıkoğlu Tavukçuoğlu Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Evlendikten sonra doğum yapan Simge Fıstıkoğlu tekrar ekranlara dönüyor. Doğum izni biten ünlü sonucu Simge Fıstıkoğlu NTV de 2 programı yeniden ekranlara dönüş yapıyor. İlk olarak Simge Fıstıkoğlu ile anlat bana isimli programı hazırlayıp sunacak olan sunucu bir programda ise moderatör olacak.

Milliyet’ten Ali Eyüboğlu’nun haberine göre Emir Tavukçuoğlu ile evlenen Simge Fıstıkoğlu bebeğini dünyaya getirince doğum iznine ayrılmıştı. Doğum izni biten güzel sonucu Ekim 2018’de ara verdiği NTV ekranına 4 Şubat’ta yeniden dönüş yapacak. Peki ekranların sevilen yüzü Simge Fıstıkoğlu kimdir, kısaca tanıyalım.

Simge Fıstıkoğlu 1982 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi sosyoloji bölümünden mezun olan fıstıkoğlu 2006 yılında habertürk’te spor spikerliği yaparak mesleğine başlamıştır. 2009’da spor müdürü olmuş ve 2011’de ise a haber’e geçiş yapmıştır. Habertürk ile anlaşan güzel sunucu bu kadar da bir gün ve gün başlıyor programını hazırladı ve sundu.

Kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde çıkan Simge Fıstıkoğlu sonrasında ise Show TV ile anlaştı. Yeni Bir Gün programında haber sunuculuğu yaptı. Eylül 2014’te farklı televizyon kurumlarında spikerlik yaptı. 2015’te TRT spora geçiş yaptı. Sonrasında NTV ye geçen güzel sunucu, Simge Fıstıkoğlu ile Spor Akşamı isimli programı ve Günün İçinden isimli haber programını sundu. 2018’de 2 yıldır birlikte olduğu Emre Tavukçuoğlu ile nikah masasına oturan güzel sunucu doğum yaptıktan sonra izne ayrıldı.

Doğum izni biten sonucu Simge Fıstıkoğlu yeniden ekranlara döndü. Şimdi ise yine NTV ekranlarında 2 programla ekranlara geliyor. “Simge Fıstıkoğlu ile Anlat Bana” ve “Başka Bir Kafa” isimli programlarla seyircisinin karşısına gelecek.

Etiketler: anlat bana Simge Fıstıkoğlu kimdir NTV Simge Fıstıkoğlu kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL