Nur Yerlitaş Neden Öldü, Hastalığı Nedir? Kac Yaşında?

Nur Yerlitaş Neden Öldü, Hastalığı Nedir? Kac Yaşında?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Nur Yerlitaş Öldü Mü? Nur Yerlitaş’ın Ölüm Sebebi Ne? Nur Yerlitaş Kimdir? Kaç Yaşında? Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez ile birlikte yaptığı moda programlarından jüri üyesi olarak tanınan Nurella lakaplı Nur Yerlitaş’tan acı haber geldi. Tedavi gördüğü hastanede bugün hakkın rahmetine kavuşan Nur Yerlitaş sevenlerini yasa boğdu.

Nur Yerlitaş’ın rahatsızlığı neydi?

Beyin kayseri ile mücadele eden ünlü modacı ameliyat masasına da yatmıştı. Bir süredir rahatsızlığından dolayı televizyonda hiçbir programda yer almayan Nur Yerlitaş kendini evine kapatmıştı. Birçok şarkıcı ve ünlü isme elbise, kostüm dikmiş tanınmış ünlü bir modacıydı o.

Kendini insanlardan izole eden ünlü modacı diktiği elbiseler ile adından söz ettiren kadın, jürilerin jürisi Nurella gözlerini hayata yumdu. Nur Yerlitaş Kimdir? Kaç Yaşında? Nur Yerlitaş 11 Ağustos 1955’te İstanbul’un Vefa semtinde doğmuştur. Anne tarafından Arap baba tarafından Laz asıllıdır.

İtalya’dan getirdiği aksesuarları satarak moda dünyasına adım atan Yerlitaş sonrasında kendi butiğini açtı ve tasarım işine girdi. Birçok ünlü isme kıyafet diken Nur Yerlitaş tanınmış bir modacı haline geldi ve birçok televizyon programında yer aldı. Yer aldığı televizyon programları şunlardır;

Bak Kim Dans Ediyor(2007), Yemekteyiz(2010), Bugün Ne Giyse(2011), Bu Tarz Benim(2014), İste Benim Stilim (2015-2017), Maral:En Güzel Hikayem 9.bölüm, Demet Akalın “Türkan” 2011, Serkan Kaya ” Kara Gözlüm “

Etiketler: Nur Yerlitaş evli mi Nur Yerlitaş kac yaşında Nur yerlitas neden oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL