O Ses Türkiye Eda kim, Murat Boz ile şarkı söyledi

O Ses Türkiye Eda kim, Murat Boz ile şarkı söyledi

Yazar: Emre Dizi Haberleri

O ses Türkiye’de 12 ocak pazar günü bomba bir sahne ekranlara damga vurdu. Orta okuldan beri o ses türkiyeyi dinleyen eda’nın en büyük hayali, Murat Boz ile şarkı söylemekti. Peki O Ses Türkiye Eda kimdir?

Eda büyük hayalini Acun ile paylaşmış. Murat Boz ile şarkı söylemek isteyen Eda bu hayaline kavuşuyor. Acun, Eda’yı araştırmış ve istediği hayalini gerçekleştirmek için hemen harekete geçmiş. Eda görme engelli okulunda okumuş. Özledim şarkısını Murat boz ile söylemek istemiş. Acun ise onu kırmamış ve hemen hayalini gerçekleştirmiş.

Murat Boz ile Özledim şarkısını söyleyen Eda daha sonra Fikrimin İnce Gülü isimli şarkıyı seslendirdi. Tüm stüdyoyu ve izleyenleri ağlatan Eda, muhteşem anların yaşanmasına vesile oldu. Akabinde juri üyeleri ise daha önce verdikleri bir kararı açıkladılar. Yılbaşı çekimleri sonrası bir çocuğu okutmak istemişler. Eda’nın gelmesi ile bu kararlarını Eda ile gerçekleştirmeye karar verdiler.

Ve tüm juri üyeleri Eda’nın bundan sonraki tüm eğitim masraflarını karşılama kararı aldılar. Eda bundna sonra en güzel okullarda okuyup, iyi bir eğitim alacak. Çok güçlü olan Eda umarız iyi yerlere gelecek.

Etiketler: o ses türkiye eda kim O Ses Türkiye murat boz ile şarkı söyleyen Eda kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL