O Ses Türkiye Emir Ertal Kimdir, Hangi Şarkıyı Söyledi, Kimi Seçti?

O Ses Türkiye Emir Ertal Kimdir, Hangi Şarkıyı Söyledi, Kimi Seçti?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

O Ses Türkiye TV8 ekranlarında 15 Aralık pazar günü ekranlara gelen bölümünde ilginç bir yarışmacı güne damga vurdu. O Ses Türkiye emir ertal Kimdir, Kimi Seçti? O Ses Türkiye 15 Aralık Pazar günü yarışmacılarından emir ertal güne damga vurdu. Sesi ve konuşmasıyla hem jürinin hem de izleyenlerin büyük beğenisini kazanan emir ertal kimdir, yakından tanıyalım. 15 Aralık Pazar günü gelen yarışmacılardan belki de en renklisiydi. Emir Ertal kimdir?

emir ertal, müziğe olan ilgisi küçük yaşlarda başlamış. O Ses Türkiye’ye katılmasında çevresindekilerin etkisi çok olmuş. Ailesi ve arkadaşları çok destek vermişler. Daha önce hiç sahneye çıkmamış. Çeşitli cafelerde müzik yapmış. Gitar almış gitar almış.

Kendi şarkılarıyla uğraşıyor. O ses türkiyeden beklenditelri çok fazla. Bu zamana kadar hazır olmayı beklemiş ve şuan da hazırmış. Yalan isimli şarkıyı söyleyen Emir Ertal tüm juri üyelerini döndürmeyi başardı. Muhteşem sesi ile neredeyse güne damga vurdu.İStanbul’dan katılıyor. Sahne alıyor ve müzikle uğraşıyor. Beyaz yarışmacı için dediki, “bu yarışmada elenebilirsin, kazanabilirsin ama senin mutlaka albümün çıkması lazım” dedi.

tıkla>>> O Ses Türkiye MEHMET ALKAN DALGAKIRAN Kimdir, Kimi Seçti?

Hadise’de Beyaz’a destek ve hak verdi. Senin mutlaka bir albümün olması gerekir dedi. Seda ise sana bir single yaparım dedi. Beyaz ise konuya espirili bir giriş yaptı ve ben double yaparım dedi. Yarışmaya babası, nişanlısı ve kardeşleri ile geldi. Peki Emir Ertal kimi seçti? Sesi o kadar güzeldi ki, Murat Beyaz’ı, Hadise ise Seda’yı blokladı. Emir Ertal Murat Boz’u seçti.

Etiketler: O Ses Türkiye 15 Aralık emir ertal Kim O ses Türkiye emir ertal kimdir O ses Türkiye emir ertal kimi seçti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL