O Ses Türkiye MEHMET ALKAN DALGAKIRAN Kimdir, Kimi Seçti?

O Ses Türkiye MEHMET ALKAN DALGAKIRAN Kimdir, Kimi Seçti?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

O Ses Türkiye 15 Aralık Pazar günü yarışmacılarından MEHMET ALKAN DALGAKIRAN güne damga vurdu. Sesi ve konuşmasıyla hem jürinin hem de izleyenlerin büyük beğenisini kazanan MEHMET ALKAN DALGAKIRAN kimdir, yakından tanıyalım.

Mehmet Alkan Dalgasus Trafik grubunda çalışıyor. Honi oalrak başladı daha sonra işe dçnüştü. O ses türkiyeyi kendisi için byüük bir adım olarak görüyo. Yanlızım Ben şarkısını söyleyen Mehmet Alkan Dalgakıran jurilerin hepsini döndürdü. Arsız gönül şarkısını da yoğun istek üzerine söyleyen Mehmet Alkan muhteşem bir performans gösterdi.

Mehmet Alkan Dalgakıran Bursa’da okuyor, Aslen Yalovalı. 21 yaşında olan Mehmet Altan Dalgakıran jurileride birbirine kattı. Hadise ve Beyaz bloklandı. Mehmet Altan bugüne kadar neden katılmadığını açıklandı. Gurubu ile bir şeye gönül vermiş ve Tüm ülkeyi geçmeye balşlamışlar. Ancak daha sonra kısıtlı kaldıklarını farketmiş ve tekrarlara düşmüşler. Bu anlamda seslerini duyurmak için yarışmaya katılmayı tercih etmiş.

Murat ve Seda arasında büyük bir çekişme başladı. Murat bu sesin mutlaka finali göreceğini söyledi. Bu yolda beraber olmak için can attığını söyledi ve kendisini seçerse muhteşem şeyler yapacağını söyledi. Seda’da aşağı kalmadı ve seyircinin de desteği ile Mehmet Alkan Dalgakıran’ı almak için mücadele etti. Abisi ile yarışmaya katılan Mehmet Alkan Dalgakıran kimi seçti? Seda’yı seçen Mehmet Alkan Dalgakıran O Ses Türkiye’ye Seda ile devam edecek.

Etiketler: O Ses Türkiye 15 Aralık MEHMET ALKAN DALGAKIRAN Kim o ses türkiye mehmet alkan dalgakıran kimi seçti ses Türkiye MEHMET ALKAN DALGAKIRAN kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL