O Ses Türkiye Yasin Solak kimdir, nereli, kimi seçti?

O Ses Türkiye Yasin Solak kimdir, nereli, kimi seçti?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

O Ses Türkiye 12 Ocak 2019 pazar günü yine ses getirecek bir bölümle ekranlara geldi. O Ses Türkiye muhteşem yarışmacılarla ekranlara geldi. Zorlu yarışmacılarla ekranlara gelen o ses Türkiye çok güzel sesli yarışmacıları evlerimize konuk etti. Bunlardan birisi de Yasin Solak oldu. Peki o ses Türkiye Yasin Solak kimdir, hangi juri üyesini seçti?

O Ses Türkiye Yasin Solak çok küçük yaşlarda müzik ile ilgilenmeye başladı. O Ses Türkiye’ye katılmayı çevresinin ısrarları ile kabul etmiş. Lise yıllarında Gitar çalmaya başlamış. Yasin Solak 26 yaşında ve aslen Gaziantepli İstanbul’da ikamet eden Yasin, İstanbul’da müzik sektöründe kariyerine devam ediyor. 1994 İStanbul doğumlu olan Yasin Solak, İstanbul’da ikamet ediyor. Kemikli yüzü ile Hadise ve Murat arasında değişik diyalogların yaşanmasına neden oldu.

tıkla>>> O Ses Türkiye Eda kim, Murat Boz ile şarkı söyledi

Yasin’e Murat ve Hadise döndüler. İkisi arasında muhteşem bir rekabet yaşandı. Yasin Solak kimi seçti? Yasin Solak’ın yarışmaya katıldığından kimsenin haberi yokmuş. İstanbul’da sahne alan Yasin Solak Hadise’yi seçti.

Etiketler: O Ses Türkiye Yasin Solak kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL