O Ses Türkiye Zeliha Kendirci Kimdir, Kimi Seçti?

O Ses Türkiye Zeliha Kendirci Kimdir, Kimi Seçti?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

O Ses Türkiye 15 Aralık Pazar günü yarışmacılarından ZELİHA KENDİRCİ  güne damga vurdu. Sesi ve konuşmasıyla hem jürinin hem de izleyenlerin büyük beğenisini kazanan ZELİHA KENDİRCİ  kimdir, yakından tanıyalım. 15 Aralık Pazar günü gelen yarışmacılardan belki de en ilginç olanıydı. Zeliha Kendirci  kimdir?

ZELİHA KENDİRCİ, müziğe olan ilgisi küçük yaşlarda başlamış. O Ses Türkiye’ye katılmasında çevresindekilerin etkisi çok olmuş. Ailesi ve arkadaşları çok destek vermişler. Abisinin desteğini hep arkasında hissetmiş. Zeliha Kendirci, Duyanlar Duymayanlara isimli şarkıyı seslendirdi. Daha önce abisi de bu yarışmaya katılmıştır. Hadise ile şampiyon olan ŞAhin Kendirci, kardeşine büyük destek vermiş. Şahin Kendirci’nin kardeşi olan Zeliha Kendirci söylediği Duyanlara Duymayanlara isimli şarkı ile Murat ve Seda’yı döndürdü.

Şahin Kendirci daha önce küçük yaşlarda yine o ses türkiye minikler yarışmasına katılıp birinci olmuştu. Müslüm Gürses’in filminde Müslüm’ün gençliğini oynamıştı. O Ses Türkiye’nin miniklerine de katılan Şahin, O Ses Çocuklar’da Şahin Kendirci, Hadise ile şampiyon olmuştu. Kardeşi Zeliha ile yarışmaya katılan Şahin Kendirci yarışmada kardeşi ile bir de düet yaptı.

Abisinin ardından bir de arapça şarkı seslendiren Zeliha Kendirci dinleyenleri mest etti. Zeliha Kendirci Seda Sayan’ı seçti. O Ses Türkiye 2019’da Zeliha yoluna Seda Sayan ile devam etme kararı aldı.

tıkla>>> O Ses Türkiye Emir Ertal Kimdir, Hangi Şarkıyı Söyledi, Kimi Seçti?

Etiketler: O Ses Türkiye 15 Aralık ZELİHA KENDİRCİ  Kim O ses Türkiye ZELİHA KENDİRCİ  kimdir O ses Türkiye ZELİHA KENDİRCİ kimi seçti o ses türkiye zeliha kimdir şahin kendircinin kardeşi kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL