Oğlum Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal d’nin kore yapımı “Haha Ni Haru” dizisinden uyarlanarak ekrana hazırlanan “Oğlum” proje yakında izleyici ile buluşmaya hazırlıklarını tamamlamaya devam ediyor. MF Yapıma yaptırılan proje Ocak ayında izleyici ile buluşması planlanıyor. Yönetmen koltuğunda Cem Karcı oturcak.

Oğlum Dizisi Konusu

Yeni evli Çiftin ilk çocuğu olan 3 yaşındaki oğulları bir sabah uyandıklarında kaybolduğunu görürler. 3 sene boyunca evlat acısı çeken anne babanın anlatıldığı dramda 10 yıl sonra çocuklarına kavuşarak hayatlarının mucizesini yaşamışlardır. Dizinin konusunda 3 farklı kadının 3 farklı anneliği sorgulayacak.

Oğlum Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizinin Başrolünde Barış Falay’ın yer alcağı fedakar babayı canlandıracağı konuşuluyor. Kaçırılan çocuk olarak ise Can Mutlu’nun ismi yer alıyor.

Barış Falay Kimdir ?

9 Nisan 1972 yılında Balıkesir’de dünyaya gelmiştir.  İlkokul ve Lise eğitimini Ankara da tamamlamıştır. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünü bitirmiştir. Oyuncu; Tatlı Hayat, Yarım Elma, Aliye, Ezel ve Medcezir dizilerinde yer almıştır.

Can Mutlu Kimdir ?

Ataberk Mutlu’nun küçük kardeşi olan Can Mutlu ilk televizyon deneyimini yaşayacak. 2003 yılında doğan küçük oyuncu 5 yaşındadır.

Damla Sönmez Kimdir ?

3 mayıs 1987 yılında İstanbul da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarında Tiyatro bölümünü okumuştur. Masum Değiliz, Aşk ve Gurur, 7Yüz, Ayla, Güllerin Savaşı, Bir Aşk Hikayesi, Şubat, Türkan, Çakal, Omuz Omuza ve Camdan Pabuçlar gibi projelerde yer almıştır.

Etiketler: oğlum dizisi konusu ve oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL