Öğretmen Dizisi İzlendi mi, Tutttu mu, İzleyici Yorumları!

Öğretmen Dizisi İzlendi mi, Tutttu mu, İzleyici Yorumları!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox tv ekranlarında uzun çabalar sonu yayın akışı içine dahil olan Öğretmen yeni sezondaki önemli dizilerden birisi olacağı tanıtım fragmanları ile ortaya çıktı. Fox tv ekranlarının yeni gözdesi olmaya aday Öğretmen Dizisinin reytingleri Nasıl? Öğretmen izlendi mi? İzleyiciler bu konuda nasıl yorumlar yaptı?

4 Mart 2020 Çarşamba Öğretmen dizisi reytingleri nasıl?  Hangi dizi ne kadar izlendi gibi önemli sorulara özellikle uzun suredir merak konusu olan Öğretmen dizisinin en yüksek reytinglere ulaştığı haftanın net total sonuçlarını size bu sayfadan net bir şekilde duyurmak istiyoruz. İşte Öğretmen reytinglerinden son paylaşımlarımız.

4 Mart 2020 Çarşamba günü trt1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek, yine aynı gün tv8 ekranlarının gözdesi Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, atv ekranlarının zirvedeki Kuruluş Osman diziyle, show tv’nin Zemherisi ile yarışa dahil olacak Öğretmen kaç bölüm sürecek? Öğretmen Çarşamba reytingleri nasıl sonuçlandı 4 Mart 2020 sonuçları.

Öğretmen dizisinin konusu kısa bir göz atacak olursak, sorduğu soruya doğru cevabı alabilmek için büyük bir risk alan Fizik Öğretmeni Akif Erdem’in öğrencilerle olan insanlık dersini TV ekranlarına getiren Fox TV, büyük hayranlıkla izlendi. 12. Sınıf öğrencileri için sorulan soru yine 12. Sınıf öğrencisi Rüya’nın ölümüne kimin sebep olduğu ile ilgilidir. Öğrencilerin bu soruya doğru cevap vermeleri, iyi insan olmanın önemini, empati kurmayı öğretmeyi amaçlayan Akif Erdem’in yaptıklarını ve yapacaklarını konu edinen Öğretmen Dizisi Reyting Sonuçları.

Öğretmen Oyuncuları Yönetmeni Yapımcısı Senaristi

Dram tarzı ile ilk sezona Merhaba diyen Öğretmen dizisi med yapım yapım firması Merve Girgin, Koray Kerimoğlu yönetmenliğinde ekranlara gelmiştir. Dizide öğretmen Akif’e İlker Kaleli hayat vermektedir. En son rol aldığı dizi Avlu’da Azra karakterine hayat veren Ceren Moray öğretmen dizisinde Zeynep karakterini canlandıracaktır. Öğretmen dizisinde Zeynep Öğretmen olarak Ceren Moray yine oyunculuğunu konuşturacak ve bizlere seyir keyfi yüksek dizi izleme şansı verecektir.

Yine daha önce Kardeş Çocukları dizisinde Hayat karakterine hayat veren Afra Saraçoğlu öğretmen dizisinde Gizem karakterini canlandırmaktır. Kanal D’nin Azize dizisinde Kuzey Alpan olarak izleyiciye kendini tanıtan genç yetenek Öğretmen dizisinde Tuğrul karakteri ile Efkan Can aldığı oyunculuk eğitimlerini sergileyecek. Okuldaki serseri tipi temsil eden Öğretmen dizisi Ateş’e Ramazan Demir, öğretmen dizisi Mine’ye Göksu Melek Ulucan, öğretmen dizisi Selin’e Bensu Uğur hayat verecek. Daha bir çok genç yeteneğe imkan veren Öğretmen dizisi Reytingleri hakkındaki bilgiler yazımızın devamında.

Öğretmen Dizisi İzlendi mi Tuttu mu?

Özellikle gençlerin rol aldığı diziler gençlerin dikkatini çekmektedir. Başarılı oyuncu kadrosu ve konusuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Öğretmen dizisi tanıtım fragmanıyla gönüllere taht kurmayı başardı. Öğretmen Dizisi birinci bölüm yayınlanınca daha net görebileceğimiz bu konu için özellikle 4 mart reyting sonuçları çok önemli.

Tıkla>>> Öğretmen Dizisi Nerede Çekiliyor Okul Nerede Nasıl Gidilir?

Etiketler: öğretmen dizisi bitecek mi öğretmen dizisi erken final mi öğretmen dizisi izlendi mi öğretmen dizisi reytinglerii


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL