Öğretmen Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu-Sıradışı Bir Dizi!

Öğretmen Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu-Sıradışı Bir Dizi!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Son dönemler yayınladığı dizilerle reyting rekorları kıran Fox Tv’den yeni bir dizi ekranlara geliyor. Öğretmen ismi ile ekranlara gelecek olan dizi tanıtım fragmanları ile sosyal medyada deprem etkisi oluşturdu. Peki sıra dışı bir dizi olma özelliği olan Öğretmen dizisi konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var?

Öğretmen dizisi konusu

Öğretmen dizisi sıra dışı bir öğretmenin öğrencilerini iyi birer insan yapmak için uyguladığı ilginç yöntemleri konu alıyor. Arif öğretmen fizik öğretmenidir ve öğrencileri üzerinde ilginç bir ders anlatma şekli vardır. Dizinin tanıtım fragmanlarında da bu açık bir şekilde gözükmektedir. Arif öğretmen öğrencilerine insanlık dersi vermek ister.

Ancak Arif Erdem’in diğer öğretmenlerden farklı bir ders anlatma şekli vardır. Akif Öğretmen Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır. Ve bir bomba kullanarak sınıfın tüm okulla bağını koparır. Öğrenciler ve Akif artık sınıftan çıkamazlar. Ve Akif öğretmen öğrencilerine bir soru sorar “12A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur?”

Bu sorunun cevabı ve o durumdan kurtulmanın tek çaresi doğru söylemektir. Çocuklar zamanla Akif öğretmeni sevecekler ve iyi insan olmanın, empati kurmanın ve düşünmenin ne kadar önemli olduğunun farkına varacaklardır.

Öğretmen dizisi oyuncu kadrosu

Öğretmen dizisinin kadrosunda genç isimler dikkatlerden kaçmıyor. Dizinin kadrosunda; Ramazan Mert Demir, Efekan Can, Elif Ceren Balıkçı, Ezgi Gör, Can Bartu Aslan, Hasan Şahintürk, Beran Soysal, Hakan Dinçkol, İsmail Karagöz, Cansın Şenel, Doğa Özüm, Bensu Uğur, Özgür Civelek, Göksü Melek Ulucan, Seyit Nizam Yılmaz, Burak Can Aras, Deniz Özgür, Ömer Furkan Eroğlan ve Metehan Parıltı gibi yetenekli ve genç isimler yer alyor.

Öğretmen Dizisi Arif Erdem(İlker Kaleli) Kimdir?

Öğretmen Dizisi Ceren Moray kimdir?

Öğretmen Dizisi Serhat Kılıç kimdir?

Öğretmen Dizisi Afra Saraçoğlu kimdir?

Öğretmen Dizisi Serkan Keskin kimdir?

Öğretmen Dizisi Şerif Erol kimdir?

Öğretmen Dizisi Tanıtım Fragmanı

 

Etiketler: fox öğretmen dizisi Öğretmen Dizisi Konusu Öğretmen Dizisi Oyuncu Kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL