Okan Akti Kim?

Okan Akti Kim?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Son zamanlarda gündemi meşgul eden yönetmen Mustafa Kemal Uzun cinayeti ile ilgili şok gelişmeler yaşandı. Cinayetin zanlısı Okan Akti’nin olayla ilgili ifadesi ortaya çıktı. Okan Akın’ın kan donduran ifadesi şöyle;

İddianameye göre Okan Akti, Mustafa Kemal Uzun, yönetmenliğini yaptığı dizide figüran olarak rol aldı. Çekimlerin  ardından daha sonra irtibat kurmak için birbirlerinin telefon numaralarını aldılar. Olayın bir hafta öncesinde bir hafta önce yönetmen Mustafa Kemal Uzun, figüran Okan Akti’yi Şile’ye davet etti. Okan Akti ve Yönetmen Mustafa Kemal Uzun bir hafta sonra Mecidiyeköy’de buluştular. İkili gittikleri mekanda birlikte alkol aldılar. Akabinde eve geldiler ve evde de alkol almaya devam ettiler.

Hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis istenen Okan Akın’ın savcılıkta verdiği ifade de cinayeti işleme nedeni dikkat çekti;  Yönetmen Mustafa Kemal Uzun’u olay öncesindeki “cinsel davranışlar sonrası duyduğu pişmanlık ve öfke ile” öldürdüğü belirtildi. Zanlının “Canavarca hisle ve eziyet çektirerek kasten öldürmek” ve “nitelikli yağma” suçlarından  “Ağırlaştırılmış müebbet hapis”  cezası alınması istendi. Yaptıklarından çok pişman olduğunu dile getirdi.

Okan Akti Kimdir? Kaç yaşında? Okan Akti’nin sadece figüran olarak dizilerde rol aldığını biliyoruz. Hakkında detaylı bir bilgi bulunmuyor. Fakat henüz 20li yaşlarının başında olduğu biliniyor.

Etiketler: mustafa uzun cinayetinin zanlısı okan akti kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL