Olay Yeri Yasemin’i Kim Öldürdü? Eniştesi Mi?

Olay Yeri Yasemin’i Kim Öldürdü? Eniştesi Mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Balçiçek İlterle Olay Yeri programında uzun süredir tartışılan Yesemin’i kim nasıl neden öldürdü soruları yavaş yavaş aydınlanmaya başladı.

Eniştesi tarafından cinsel istismara uğradığı iddia edilen ve sonrasında ortalıktan kaybolan Yasemin’le ilgili tüyler ürperten bir gerçek ortaya çıktı. Yeni tanığın anlattıklarıyla cinayete kurban gittiği iddia edilen Yaseminle ilgili şok eden gerçek ne?

Olay yeri star TV Yasemin Tüfekçi’yi kim öldürdü? Yasemin’i eniştesi mi öldürdü?  Olayın eniştesiyle bir ilgisi olmadığı düşünüyor. Çünkü Yasemin görümcesi Gülseren hanım Yesmin’i abisinin ve babasının birlikte öldürdüğünü söylüyor. Babam da olsa kardeşim de olsa cezalarını çekecekler diyen Gülseren hanım savcılığa gidip babası ve kardeşi hakkında suç duyurusunda bulundu.  Gülseren hanımın savcılığa başvurusunun ardından babası ve abisinin kendilerini avukat tutarak savunmasını istediği ortaya çıktı. Dosya araştırıldığında çok ilginç detaylar ortaya çıktı.

Bütün köyde avukat tuttuklarını yüklü bir miktarda ödeme yaptıklarını söyleyen Gülseren hanımın kardeşi ve babasının suçululuk psikolojisiyle böyle bir hamle yaptıkları düşünülüyor.

Ayrıca yapılan araştırılmalarda Yasemin’in ödürüldüğü sene aynı köyden başka birinin daha ortadan kaybolduğu 12 yıldır kendisinden haber alınmadığı ortaya çıktı. Bu kişinin Yasemin öldürülürken olaylara tanık olduğu için aynı kişiler tarafından öldürülmüş olduğu ihtimali üzerinde duruluyor.

Yasemin’in annesi Ayse hanım kızının çocuklarından ayrılmaması için eşinin yanına gönderdiğini kızının canına kast edeceklerini bilse kesinlikle göndermeyeceğini söyledi.

Sizce Yasemin’i kim öldürdü? Gülseren hanım iddialarında haklı mı?

Etiketler: Olay yeri star TV Yasemin'i kim öldürdü Olayyeri Yasemini kocası mı öldürdü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL