Omar Ayuso Kimdir? Elite Dizisinindeki Omar

Omar Ayuso Kimdir? Elite Dizisinindeki Omar

Yazar: Emre Elite

Bu yazımızda Omar Ayuso hakkinda bilgileri paylaşacağız. Omar Ayuso’nun yaşı, sevgilisi, nereli olduğunu ve daha fazlasınızı.

Omar Ayuso’nun doğum tarihi 26 Mart 1998 ve Madrid İspanya’da dünyaya gelmiştir. Omar, Manzanares el Real’da büyüdü ve Madrid Charles III Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Oyunculuk kariyerine 6 yaşında (2004’te) Pedro Almodovar’ın Bad Education (La mala education) filmi ile başladı. Daha sonra İsyanpol El Continental dizi ile devam etti. Ardından kariyerine Netflix dizi Elit ile devam etti. Diziye başvurusundan tam 3 gün sonra olum yanıt aldı. Elite dizisinde Itzan Escamilla, Ester Exposito, Aron Piper ve Miguel Herran gibi oyuncularla rol aldı.

Juro’ya ait Rosalia video klipte 2020 yılında yer aldı.

Omar’ın boyu 174cm ve kilosu yaklaşık 68 kilodur. Elit dizisinde eşcinsel karakteri oynayan Omar’ın gerçek cinsel tercihleri bilinmiyor.

 

Etiketler: Elite Omar Ayuso Omar Ayuso Omar Ayuso biyografi Omar Ayuso boyu Omar Ayuso dini Omar Ayuso dizileri Omar Ayuso elite Omar Ayuso gay mi Omar Ayuso kimdir Omar Ayuso nereli Omar Ayuso sevgilisi Omar Ayuso yaşı


Yorumlar

  • Selen

    Gay ya da bisexual çünkü sevgilisi erkekti diye biliyorum

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL