Ömer Aldemir kimdir?

Ömer Aldemir kimdir?

Yazar: Emre Kimdir?

Son zamanlarda en çok merak edilen konulardan biri de Ömer Aldemir kimdir konusu. Ömer Aldemir hakkında en çok merak edilenlerden olan Ömer Aldemir kimdir? Ömer Aldemir kaç yaşında ve Ömer Aldemir Özlem Türkad gibi konulara detaylı bir şekilde cevap vermeye çalıştık…

Ömer Aldemir konusunun bu kadar merak edilmesinde ki en büyük etken şüphesiz yakın zamanda çıkacak olan Ev Yapımı Karantina dizisi. Peki Ömer Aldemir kimdir?

Ömer Aldemir Kimdir

Ömer Aldemir, ünlü ve güzel oyuncu Özlem Türkad’ın eşi olarak karşımıza çıkıyor. İkili, en çok Özlem Türkad’ın eşi ile arasında ki yaş farkı ile dikkatleri üzerine topluyor. Ünlü oyuncu Özlem Türkad ve Ömer Aldemir, 2015 yılında dünya evine girdi. Yaklaşık 5 yıldır evli olan ünlü çift, şu an da yeni projeleri ile oldukça gündemde ve konuşulmaya devam ediyor. Ömer Aldemir, aslında bir fotoğrafçı ve grafik tasarımcı olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor. Ömer Aldemir kaç yaşında sorusunun ise şu anda net bir cevabı bulunmuyor. Ömer Aldemir, yaşı hakkında ne yazık ki net bir açıklama yapmıyor. Özlem Türkad’ın eşi Ömer Aldemir, gelecek günlerde yapacağı yönetmenlik deneyimi ile de oldukça merak ediliyor. Kendisi hakkında internet aleminde daha net bir bilgi ne yazık ki bulunmuyor.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL