Online Dizi Alef’in Konusu, Hikayesi, Kadrosu!

Online Dizi Alef’in Konusu, Hikayesi, Kadrosu!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Blu Tv ve FX Türkiye’de yayınlanacak olan Alef dizisi hakkında detaylar merak edilmeye başlandı. Alef dizisi konusu, hikayesi ve kadrosu ile ilgili detaylar sizler için yazımızda.

10 Nisan Cuma günü Blu Tv ve FX Türkiye’de yayınlanacak olan Alef dizisi Emin Alper’in yönetmenliğinde ekranlara gelecek. Dizi May Prodüksiyon tarafından hazırlanıyor. Dizinin başrollerinde  Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen yer alıyor. Peki Alef dizisinin konusu ne?

Alef Dizisinin Konusu Bir Cinayetle Başlıyor!

İstanbul boğazında bir ceset bulunur. Sonrasında ise esrarengiz bir takım cinayetler işlenmeye devam eder. Bu cinayetler arasında bir bağlantı vardır ama nedir? İki dedektif bu cinayetleri çözmeye çalışır ve soruşturma ilerledikçe olayların seyri çok farklı yerlere gider.

Dizide Osmanlı ile İslam tarihi ile ilgili pek çok iz vardır. Genç dedektif Kemal ile tecrübeli dedektif Settar İstanbul’da işlenen gizemli bir seri cinayetleri çözmek için kolları sıvarlar. Hayatları ve karakterleri ile birbirlerinden zıt olan bu dedektiflere bir öğretim üyesi olan Yaşar’da katılır. Ekip cinayetleri çözerken karşılarına çıkan her delille yüzyıllar boyunca saklı kalan bir sırrı da açığa çıkaracaklardır.

Alef Dizisi Oyuncu Kadrosu, Kim Kimdir?

Dizide genç dedektif Kemal karakterini Kenan İmirzalıoğlu canlandırmaktadır. Tecrübeli dedektif Settar’ı ise duayen oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan canlandıracak. Diğer taraftan öğretim görevlisi Yaşar’ı ise canlandıran oyuncu Melisa Sözen’dir. Alef dizisi ile ilgili ayrıntılı bilgileri BURADAN okuyabilir ve diziyi izleyebilirsiniz.

Alef Dizisi Tanıtım Fragmanı

 

Etiketler: Alef Dizisi fragmanı Alef Dizisi konusu Alef Dizisi oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL