Onur Tuna, Talat Bulut’un Taciz Olayı Hakkında ne Söyledi?

Onur Tuna, Talat Bulut’un Taciz Olayı Hakkında ne Söyledi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yasak Elma dizisinde Alihan karakterine hayat veren Onur Tuna, dizi setinde çıkan taciz iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu. Dizinin başrol oyuncularından biri olan Onur Tuna, Talat Bulut’un Taciz olayı hakkında ne söyledi? 

Yasak Elma dizisinin yakışıklı ve yetenekli  oyuncusu Onur Tuna, sette yaşanan talihsiz taciz olayı hakkında ilk kez konuştu. Onur Tuna, konu için ‘Adını bile zikredemiyorum, çok berbat bir olay’ ifadelerini kullanarak tepkisini dile getirdi.

Yargıya taşınana taciz olayının üzerinden uzun bir zaman geçmesine rağmen hala kamuoyunun en çok konuşulan konuları arasında yer alan Yasak Elma setinde yaşanan tacizle ilgili dizinin oyuncularından tepkiler gelmeye devam ediyor. Oyuncular yargı sürecinde olan olayla ilgili net açıklamalar da bulunmaktan kaçınıyorlar. Fakat taraflarının taciz olayının mağduru Ö.Ş’den yana olduklarını dile getiriyorlar.

Geçtiğimiz günlerde Yasak Elma dizisinin kadın oyuncuları sosyal medya hesaplarından ortak bir yazı yayınlamış ve Ö.Ş’nin yanında olduklarını ifade etmişlerdi. Onur Tuna’dan konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmemişti. Geçtiğimiz günlerde bir davette basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Onur Tuna, taciz olaylarıyla ilgili şu ifadeleri kullandı.

Talat Bulut’un kostüm asistanı Özge Şimşek’i taciz ettiği iddialarıyla ilgili, “Yargıya taşındığı için net konuşamayacağım doneler var. Adını bile zikredemiyorum, çok berbat bir olay. Fikrimi daha sonra açıklayacağım” sözlerini söyledi.

Konuyla ilgili açıklamalar geldikçe haberimizde yer vereceğiz. Sizin Onur Tuna ve kostüm asistanı Özge Şimşek arasında yaşandığı iddia edilen taciz olayıyla ilgili görüşleriniz nedir? Yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: onur tuna taciz olayıyla ilgili ne söyledi onur tuna yasak elma setinde yaşanan taciz iddiasıyla ilgili neler söyledi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL