Onurcan Özcan Kim? Kaç Yaşında? Mesleği Ne?

Onurcan Özcan Kim? Kaç Yaşında? Mesleği Ne?

Yazar: Emre Magazin

Akustik müzikle ilgilenen ve birbirinden güzel parçalarla Youtube’ta ilgiyle dinlenen genç solist Onur Can Özcan Kim? Son dakika haberlerde teknesinin battığı ve kendisinden henüz haber alınamayan genç müzisyen kim?

Söz yazarı ve aynı zamanda yorumcu olan Onurcan Özcan Youtube üzerinden açmış olduğu ev yapımı müzik kanalıyla şarkılarını dinleyenlere sunmaktadır. Onurcan Özca’ın en çok dinlenen şarkıları arasında Yaramız Kalsın, Yalnızlığın Ezgisi, Çilingir, Kibrit, Ayyaş, Gülümse Kadın, İntiaşk, Ve Biz Bize gibi seslendirdiği şarkılar en çok dinlenenler listesinde ilk sıralarda yer alıyor.

Henüz 21 yaşında  olmasına rağmen yaptığı müziklerle dinleyicilerinden tam not almayı başarmıştır. Sosyal medyayı etkin olarak kullanan Onurcan Özcan son olarak 5-6  arkadaşlarıyla çıktığı tekne turunda tekne kıyıdan yaklaşık 300 metre açıkta, henüz nedeni açıklanmayan bir sebeple alabora oldu. Ve henüz genç soliste ulaşılamadı.

Genç solistin kaybolması olayını duyan sanat camiasından destekler gelmeye başladı. Özellikle Ferhat Göçer’den içten bir destek mesajı instagram üzerinden geldi. İşte Ferhat Göçer’in açıklaması: “Son albümde Yalnızlığın Ezgisi eserini okuduğum çok genç ve büyük yetenek #onurcanözcan Şile’de tene kazasında kayboldu haberi geldi.. çok üzgünüm umarım doğru değildir, kurtulması için dua ediyorum”.

Sahil Güvenlik birimlerinden yapılan resmi açıklamada Onurcan Özcan’ın bulunması için bir sahil güvenlik botu, dalış timi ve bir sahil güvenlik helikopteri ile seferber bir şekilde arama kurtarma faaliyetleri yapılıyor. Umarız genç solistin iyi haberlerini en kısa zamanda alırız.

İnstagram hesabından Onur Can Özcan için seçilen tagla birlikte arkadaşları da desteklerini ve dualarını dile getiriyor.

Onurcan Özcan kim sorusu bu talihsiz haberler üzerine yoğun olarak gelmeye başladı. Son zamanlarda youtubetan paylaştıkları amatör şarkılarla gündeme gelen isimler çok fazla. Bu isimlerden biri de Onurcan Özan.

Onur Can ÖZCAN’IN yaramızda kalsın isimli şarkısı Youtube’ta tam 42 milyon kez dinlenmiştir. Onur Can Özcan‘ın son durumyla ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Etiketler: akustik şarkılar söyleyen onurcan özcan kim onur can özcan bulundu mu onur can özcan kim onurcan özcan kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL