Organizasyon Bizim İşimiz Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Organizasyon Bizim İşimiz Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yeni projesi Organizasyon Bizim İşimiz dizisi ile televizyon hayatına uzun süre sonra dönmeye hazırlanıyorlar. İkili yine aynı projede buluşuyor. İkili çektikleri filmler ve diziler ileri başarılarını kanıtlamış, izleyiciye kendilerini benimsetmiş sevdirmiştir. İkilinin yer aldığı bütün projeler Tv’de rating başarısını, beyaz perdede ise gişe rekortmenligini kanıtlamışlardır.

Organizasyon Bizim İşimiz Dizisi Konusu

Organizasyon Bizim işimiz dizisi ikilinin hemen hemen her projede olduğu gibi yapımcılığını Selçuk Aydemir üstlenecek. Her projede beraber çalışan yakın arkadaşlar başarılarının dostluklarına dayandığını düşünüyoruz. Dizinin konusu daha önce yer aldıkları Çalgı Çengi, Kardeş Payı ve İşler Güçler gibi komedi türünde yeni bir dizi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyorlar. Komedi de kendi başarılarını kanıtlamış ve bu türde başarılarını her defasında katlayarak ilerlemişlerdir.

Organizasyon Bizim İşimiz Dizisi Oyuncu Kadrosu

Ahmet Kural

10 kasım 1982 yılında Kütahya da dünyaya gelmiştir. Oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı.  Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldu. Bilkent Üniversitesinde Master yaptı. Kural’ın yer aldığı projeler şöyledir; Fikrimin İnce Gülü, Evimin Erkeği, Gazi, Güneşin Oğlu, Ramazan Güzeldir, Çalgı Çengi, Kardeş Payı, İşler Güçler, Düğün Dernek ve son olarak Düğün Dernek 2 projelerinde başarı ile yer almıştır.

Murat Cemcir

30 kasım 1976 yılında Tokat’ta doğmuştur. Mustafa Kemal Üniversitesi Otomotiv Bölümünden mezun olmuştur. Oyuncu Üsküdar’a Giderken, Ramazan Güzeldir, Çalgı Çengi, Kardeş Payı, Düğün Dernek ve Düğün Dernek 2 projelerinde yer almıştır. Dizi ile ilgili yeni bilgiler aldıkça yazımız güncelleyeceğiz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Etiketler: organiszasyon bizim işimiz oyuncu kadrosu organizasyon bizim işimiz oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL