Osman Sınavdan Yeni Diziler Ve Detayları

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Osman Sınav Sen Anlat karadeniz Gibi Reyting Rekotmenleri Dizisi Var

Biloyorsunuz o yüzden Osman Sınav yeni projeler tasarlıyor bakalım bunlar hangi diziler şimdi bakalım osman sınav nasıl projeleri bizlere sunack bakalım bunlar nasıl başarılı kazanacak hadi baklaım

ilk dizi olarak Gel Dese Aşk Kanal olarak Kanal D Yönetmeni Osman Sınav ve bu dizi için Osman Sınav yapım olarak gine Sen Anlat Karadeniz le aynı yapımcı Sınegraf olacaktır hadi oyunculara ve konusuna , ne zaman başlayacak haydi bakalım

Gel Dese Aşk dizisinin türü Aşk,Dram,Aile yapımcı ve yönetmen Osman Sınav olacak sezon sayısı şu anlık bir sezon artık yeni sezona zor yetişir konusu ise aşadaki gibidir
Konu:  Dizi kırk yaşın üzerinde, evli, çocuk sahibi, oldukça zengin iş insanının, gönlünü genç bir kıza kaptırmasından sonra içine düştüğü ikilemi anlatacak. 

Gel Dese Aşk’ için Kanal D ile anlaştı: Osman Sınav’a, ufukta başka projesinin olup olmadığını sordum.  Sınav, yedi yıl üzerinde çalıştığı bir dizi projesinin bulunduğunu, dört ay önce Kanal D ile anlaştığını söyledi. 40 yaşın üzerinde, evli, çocuk sahibi, oldukça zengin iş insanının, gönlünü genç bir kıza kaptırmasından sonra içine düştüğü ikilemi anlatacak ‘Gel Dese Aşk’ın çekimlerine ne zaman başlayacağını, kadrosunda kimlerin olacağını sorduğumda ise şöyle dedi:  “Hâlâ ince ince çalışıyorum. Bitince, yapıp yapmayacağıma bile karar vermedim daha… Önce buna karar vermem lazım. Oyuncu kadrosunun oluşturulması en son mesele… 1-2 günlük bir iş o…Yeter ki, dört dörtlük içime sinsin proje.”

Gel Dese Aşk Dizisinin Oyuncuları Kimler?
Henüz kadrosu kesinleşmeyen ve cast çalışmaları hızla devam eden Gel Dese Aşk dizisindeki ilk oyuncu Ayça Bingöl oldu: Daha önce Öyle Bir Geçer Zamanki ve Benim Adım Gültepe dizilerinde canlandırdığı Gülümser ve Cemile rolleriyle oldukça popüler olan Ayça Bingöl 1975 yılında İstanbulda doğdu. Sevilen güzel oyuncu 43 yaşındadır.
İstanbul Üniversitesinde Devlet Konservatuarı ve Tiyatro Bölümü mezunudur. Ayça Bingöl son dizisi EDHO dan geçtiğimiz sezon ayrılmıştı..


 Yapma be Osman abi 
 eski tarzına dön! Deli Yürek, Kurtlar Vadisi gibi dizilerle sen bu ismi patlattın, bırak bu aşk meşk işlerini. Eskiye dönüş yap!.. 

peki ikincci dizisi ise Bedesten olacak yine yönetmen Osman Sınav yapım Ntc Medya Olacaktır kanalı ise Atv olacak
Bedesten dizisi Makedonya nın başkenti Üsküp de çekiliyor hazırlıklara başlayacak

BedestenDizisi Makedonya’da geçen çok etkili bir hikayeye sahip olduğu için hem maliyeti yüksek olacak hemde titizlikle seçilmiş oyuncu kadrosu ile çok konuşulacak bir yapım olmayı hedefliyor. Bildiğiniz üzere bu sezon Ntc medya oldukça popüler dizilere imza atmış ve adından sıkça söz ettirmişti. Kırgın Çiçekler Aşk ve Mavi gibi Atv dizilerine imza atan yapım şirketi Atv için hazırlayacağı Bedesten isimli dizinin çalışmalarına başladı.

Makedonyada Üsküpte çekildikten sonra İstanbulda özel kurulmuş platoda devam edeceğini öğrendik bu konudaki gelişmeleri sizlere duyurmaya devam edeceğiz. da sadece burada duyuyorsun biliyorum. Bedesten Dizisinin Konusu Makedonyada Üsküpte geçen hem tarihsel bir anı hemde büyük bir aşk öyküsü olacak. Dizinin konusu ve hikayesine dair detaylar sitemize geldikçe sizlerle paylaşacağız. Bedesten dizisinin Oyuncuları da henüz kesinleşmediği için bilgi veremesek de kısa süre sonra sizlere detaylı bilgiler ve oyuncular karakterler hakkında uzunca yazacağız. Bedesten Dizisinin cast çalışmaları devam ediyor. Oyuncular açıklandıkça yazacağız.

ne zaman başlayacak henüz beli değil beli olunca wwwgünceldiziprogram. com eklenecektir

bir dizi var ama hiçbirşey belli olmadı sadece adı belli oldu DOSTUM olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL