Özlem Türkad Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir?

Son zamanlarda özellikle Özlem Türkad ismi sıklıkla anılır oldu. Bunun sebebi şüphesiz Özlem Türkad’ın bir yapımcının oyuncuları dizi çekmeye ikna etmesini konu alan Ev Yapımı dizisinde aldığı rol. Ev Yapımı isimli dizinin fanları sıklıkla Özlem Türkad kimdir sorusunu sorar oldu. Peki Özlem Türkad kimdir?

Ünlü oyuncu Özlem Türkad, 1971 yılının 10 Ağustos tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gözlerini açmıştır. Ünlü oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezinin Konservatuvar bölümünden mezun olan oyunculardan biridir. Aynı zamanda İstanbul Şehit Tiyatroları’nda görev yapmaktadır. Özlem Türkad’ın tanınmaya ve sevilmeye başladığı yağım, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisinde aldığı, Fehmi (Rasim Öztekin) karakterinin karısını canlandırdığı Rukiye karakteridir. Bu diziden sonra Özlem Türkad karakteri sıklıkla anılır olmuştur.

Özlem Türkad, ilk olarak kariyerine 200 yılında yayımlanan 7 Numara isimli diziye başlamıştır. Ayrıca ünlü oyuncu Özlem Türkad Seksenler, Haneler, Üvey Aile, Ters Köşe, Havada Bulut, Sıkı Dostlar, Kocaman Ailem, Giz, Berlin Kaplanı, Esir Kalpler ve Tadımız Kaçmasın gibi birçok ünlü yapımda da oyunculuk yeteneklerini sergilemiştir.

Özlem Türkad Kaç Yaşında?

Ünlü oyuncu Özlem Türkad son dönemde özellikle verdiği kilolar ile birlikte de çok konuşulur oldu. Oyuncunun yaşından bir türlü emin olamayan fanlar sıklıkla Özlem Türkad kaç yaşında sorusunu sorar oldu. Ünlü oyuncu Özlem Türkad, 10 Ağustos 1971 yılında dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncu Özlem Türkad yaş günümüzde 49 olarak bilinmektedir.

Özlem Türkad Eşi

Özlem Türkad, geçtiğimiz yıllarda kendinden küçük olan eşi ile dünya evine girdi. Özlem Türkad eşi Ömer Aldemir, özellikle yaşı itibariyle oldukça merak edildi ve sıklıkla Özlem Türkad eşi kaç yaşında sorusu sorulur oldu. Özlem Türkad eşi Ömer Aldemir’in yaşı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. Ancak Ömer Aldemir’in Özlem Türkad’dan yaş olarak oldukça küçük olduğu biliniyor.

 


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL