Payitaht Abdülhamid Ahmet Celalettin Paşa Kimdir? Gerçek Tarihte Nasıl Birisidir?

Payitaht Abdülhamid Ahmet Celalettin Paşa Kimdir? Gerçek Tarihte Nasıl Birisidir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

3. sezonunu yaşayan TRT1’de ekrana gelen ‘Payitaht Abdülhamid’ dizisine bir karakter giriş yaptı. Ahmet Celalettin Paşa karakteri diziyi izleyenlerin merakını uyandırdı. Dizideki yeni karakter, Ahmet Celalettin Paşa kimdir, gerçek adı ne, hangi oyuncu canlandırıyor?

ES film imzalı, Cuma akşamları ekrana gelen dönem dizisi Payitaht Abdulhamid sürükleyici konusu kadar güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Diziden her geçen hafta yeni bir haber geliyor. Diziye yeni bir karkater dahil oldu. Ahmet Celalettin Paşa karakterini Cem Uçan canlandırıyor.

Cem Uçan, 1976 doğumlu olup Batın Uçan isminde bir çocuğu vardır. Sadece 2013 yılında üç projede Su ve Ateş (2013), Bir Hikayem Var (2013) ve Osmanlı’da Derin Devlet (2013) ‘te rol aldı. 2018 filminde Deliler’de (2018) meslektaşı Erkan Petekkaya ile birlikte çalıştı.

Batin Deniz Ucan adında bir oğlu var. Diriliş: Ertuğrul (2014), Tatlı Seyler ve Bir Hikayem Var gibi çok çeşitli televizyon ve film projelerinde yer alan Türk aktörtür. Bununla birlikte, daha çok Filinta (2014) dizisindeki Bicak Ali rolüyle de tanınmaktadır.

En erken oyunculuk tecrübesi, Namık rolündeki 2012 TV dizisi Kurt Kanunu’dur (2012). Aynı yıl Ekip 1: Nizama Adanmiş Ruhlar (2012) ve Acayip Hikayeler’de (2012) yer aldı.

Etiketler: Abdülhamid Ahmet Celalettin Paşa kimdir Payitaht Abdülhamid gerçek tarihte Ahmet Celalettin Paşa kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL