Payitaht Abdülhamid Robina Kimdir? Yeni Gelin’in Afet’i!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

3 sezondur TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşan payitaht Abdülhamit’in kadrosuna yeni bir isim katıldı. daha önce Yeni gelin dizisinde afet karakterini canlandıran Ece irtem payitaht-abdulhamid de Robina karakterini canlandırmaktadır. Payitaht Abdülhamid Robina kimdir, karakter analizi?

Enen son yeni gelin dizisinde afet karakterini canlandıran Ece irtem 5 Ocak 1991 sivas doğumludur. 170 santimetre boyunda olan oyuncu 53 kilogram ağırlığındadır. oğlak burcunda olan Ece irtem kahverengi gözlü olup Yaşar Üniversitesi müzik bölümü Opera anasanat dalında eğitim görmüştür. Aslen Sivaslı olan Ece irtem kariyeri için İstanbul’da yaşamaktadır.

üniversite eğitiminden sonra Sadri Alışık kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almış ve ilk oyunculuk deneyimine ise 2014 yılında ekranlara gelen Kaçak gelinler dizisi ile yaşamıştır. Sonrasında ise Show TV’de yayınlanan ve başrollerini Tolga Mendi ile Jessica May in paylaştığı Yeni gelin dizisinde afet karakterini canlandırmıştır.

EceEce irtem 2014 yılında Şeref meselesi isimli dizide yer almış 26 bölüm yayınlanan dizi final yaparak ekranlara veda etmiştir. Kerem Bursin, Şükrü özyıldız, Yasemin Allen, Şükran ovalı ve Burcu biricik gibi isimlerin yer aldığı diziler Ece irtem de rol oynamıştır. Ece irtem UK iletişim menajerlik ajansına bağlı olarak kariyerine devam etmektedir. Ajans Alp Navruz, Gülper Özdemir, Keremcem, Hazal Şenel, Ümit Kantarcılar, Filiz Ahmet, Batuhan Ekşi, Ece İrtem ve İlay Erkök gibi birçok ünlü ismi bünyesinde barındırmaktadır.

Etiketler: Abdülhamid Robina kimdir payitaht Robina kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL