Payitaht Kibritçi Kız İrena Kim? Payitaht Abdülhamid İrena Hakkında Merak Edilenler

Payitaht Kibritçi Kız İrena Kim? Payitaht Abdülhamid İrena Hakkında Merak Edilenler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Tarihten konusuyla dikkat çeken ve baz aldığı tarihi dönemi en güzel şekilde ekrana getiren Payitaht Abdülhamid Dizisi kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Dizinin son bölümünde dahil olan Kibritçi Kız İrena kim? Payitaht Abdülhamid İrena hakkında merak edilenler haberimizin devamında…

Payitaht Abdülhamid 48. Bölümde diziye güzeller güzeli Kibritçi Kız İrena dahil oluyor. Buket Kahraman’ın hayat verdiği İrena karakterini tanıyalım. İrena, sokakların güç dengelerini korumakla ilgilenen ve uzun zamandır gönlü aşka düşmeyen Fehim Paşa’nın karşısına hiç beklenmedik bir zamanda çıkacak.

Zeki, görgülü, alımlı ve güzel bir kadın olan İrena, Fehim Paşa’nın ilk görüşte kalbine düşmeyi başaracak. Bulgar göçmeni olan İrena, Fehim Paşa’nın yalnızlığını sonlandıracak gibi görünüyor. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Fehim Paşa ve İrena aşkına tanıklık edeceğiz.

Ülkenin kaosa sürüklendiği Abdülhamid’in ya tahtan indirileceği ya da katledileceği bi dönemde dizide heyecanı artırmak için farklı konulara da temas ediliyor. İrena karakteri de 11 mayıs 48. Bölümde izleyicisiyle tanışacak.

Payitaht Abdülhamid İrena kim sorusunu yanıtladıktan sonra Buket Kahraman hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız. Türk oyuncu, sunucu, gazeteci ve yazardır. Daha çok oyuncu kimliğiyle tanıdığımı Buket Kahraman İstanbul Aydın Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü mezunu olmuştur.

Oyunculuğa kendini daha yakın gören Buket Kahraman Workshoplara katılmış ve oyunculuk konusunda kendisini geliştirmiştir. Günümüzde oyunculuğun yanı sıra Akşam Gazetesi Yazarlık da yapmaktadır.

Payitaht Abdülhamid kibritçi kız İrena karakterinden önce Çılgın Dershane, Baş Belası ve İffet dizilerinde rol almıştır.

Etiketler: Payitaht Abdülhamid irena kim Payitaht kibritçi kız irena kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL