Pelin Elecik Kim? Kaç Yaşında? Nereli?

Pelin Elecik Kim? Kaç Yaşında? Nereli?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Ünlü şarkıcı tan taşçı son günlerde Instagram’dan attığı mesajlarla gündemde. Şarkıcının Danimarka’da yaşayan diş Hekimi Pelin Elecik’e attığı mesajlar magazin gündemine bomba gibi düştü. Tan taşçı yi sosyal medyada ifşa eden Pelin Elecik kim kaç yaşında nereli?

Instagram’ın direk mesaj kısmında Pelin elecik isimli bir genç kadına attığı mesajlar herkesi şaşırttı. Aslen Türk olan fakat hayatına Danimarkada devam eden Pelin elecik tan taşçının kendisine attığı mesajları sosyal medyadan paylaşarak Son günlerin en çok konuşulan ve merak edilen ismi oldu. Tan taşçı mesajları sosyal medyada hızla yayılmasının ardından avukatı aracılığıyla bir açıklamada bulundu. Fotoğrafların tamamen fotomontaj olduğunu böyle bir mesajlaşmana söz konusu olmadığını avukatı aracılığıyla duyurdu

Pelin Elecik kim?  Sosyal medya hesabında Çapa Üniversitesi diş ekimi niye fakültesinden mezun olduğu yazan ve 1500 civarında takipçisi ile sosyal medyada aktif olan Pelin elecik hakkında detaylı bilgilere sahip değiliz. Konuyla ilgili tüm merak edilenleri çok yakında haberimizde paylaşacağız.

ikili arasında geçen mesajlaşmanın özeti şöyle: ünlü şarkıcı Tan Taşçı Pelin Elecik’e övgü dolu msjlar atıyor ve ardından Genç kadın Tan Taşçı’ya övgülerinden dolayı teşekkür ediyor. Ünlü şarkıcı kendisiyle görüşmeyi talep ediyor fakat genç kadın olumsuz yanıt veriyor.

Pelin Elecik’in msjları sosyal medyadan paylaşması da çok etik bir davranış değil. İddialar doğru ise  ünlü şarkıcının bu davranışı eleştiriye açık.

Etiketler: Tan taşçının mesaj attığı kadın kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL