Popstar 2018 Formatı? Başvuru Şartları ve Sunucusu Jüri Üyeleri? Yarışma Detayları!

Popstar 2018 Formatı? Başvuru Şartları ve Sunucusu Jüri Üyeleri? Yarışma Detayları!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarında yeni bir yarışma daha izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Yarışma daha önce de ekranlara gelmiş ancak 2018’de yeni formatı ile ekranlarda olacak. 14 Mart Çarşamba günü izleyici ile buluşacak olan yarışmanın jüri üyeleri ise tanıdık isimlerden oluşuyor. Sunuculuğunu Osmantan Erkır’ın yaptığı, Bülent Ersoy, Can Bonomo, Armağan Çağlayan ve Deniz Seki’nin jüri üyesi olduğu yarışmanın detayları da belli oldu. Popstar 2018 yarışması ile ilgili tüm detayları yazımızın davamında bulabilirsiniz.

Popstar 2018 Formatı? Başvuru Şartları ve Yarışma Detayları!

İlk olarak 2003 yılında Popstar ismi ile izleyici ile buluşan yarışma şimdi de Popstar 2018 olarak izleyici ile buluşacak. Popstar, Popstar Alaturka, Popstar Türkiye, Popstar Best isimleri ile 10 seri yayınlanan yetenek yarışmasından başvuru formundan başvuru yapanlar arasından seçilecek olan 10 finalist her hafta jüri karşısına çıkacak ve jürinin gönderdiği ücretsiz oylar ile finale giderken her hafta bir kişi elenecek.

Popstar 2018’de seçme yapılacak iller arasında; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa ve Edirne bulunuyor. Seçme yapılacak illere gidemeyenler başvuru formunu doldurduktan sonra videolarını çekip gönderebilirler. Seçmelere katılacak olanlar kimlik belgesi ve başvuru formunu doldurmuş olması gerekiyor. Kanal D internet sitesinde yapılan bilgilendirmede 18 yaşından küçükler velilerinin formu doldurması ile başvuru yapabilirler. Kanal D internet adresinde 18 yaş altı başvuru formu bulunmaktadır. 18 yaş altı olanlar seçmelere veliniz ile birlikte gitmeliler.

[mavitext]2018 Yılı Final Yapacak Yapımlar? Tıklayınız![/mavitext]

Popstar 2018 yarışma detayları hakkında bahsetmek gerekirse; Seçmelerde her türlü müzik dalında şarkı söylenebiliyor. Seçmelere katılan ve videolarını gönderenler arasından yapım ekibi ve tüm jüri üyeleri finalistleri belirliyor. En son finalistler 29 şubat’a kadar belli olacak. Aranmayanların kayıtları başka bir seri için saklanacak. Her hafta bir yarışmacı veda edecek. Kazananı Jüri oyları ve Kanal D internet sitesi üzerinden belirlenen ücretsiz oylar ile belirlenecek. Ağırlıklı olarak Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabeks, Pop ve diğer sevilen şarkılar söylenecek.

Popstar 2018 Sunucusu Jüri Üyeleri? 

Popstar 2018 Osmantan Erkır (Sunucu ve Yapımcı):

1973 yılında Ankara’da dünyaya gelen sunucunun babası TRT’de yönetmen olan Uğur Erkır’dır. Üniversiteyi İngiltere’de Sinema, Radyo ve Televizyon üzerine okuyan sunucu Türkiye’ye döndüğünde bir süre tiyatro eğitimi aldı. Kim 500 Milyar ister isimli yarışmayı Türkiye’ye getirdi. En Zayıf Halka, Türkiye Yarışıyor, Kazandıran Numaralar, Popstar gibi bir çok yarışmanın yapımcılığını üstlendi. 2015 yılında Hande Ergün ile evlendi.

 

Popstar 2018 Bülent Ersoy (Jüri):

1952 yılında Malatya’da dünyaya geldi. Esas adı Bülent Erkoç’tur. Çok küçük yaşlardan itibaren müzik ile ilgilenmeye başlayan Bülent Ersoy bir çok usta isimden eğitim aldı. Ses yarışmalarında birinci olan Bülent Ersoy bir dönem gazinolarda sanatçı olarak görev aldı. Cem Adler ve Armağan Uzun ile evlenen Diva sonrasında boşanmıştır. Bu zamana kadar bir çok albüme imza atan başarılı isim bir çok film ve dizide de rol almış son olarak Çukur dizisinin ilk bölümünde şarkı söylemiştir.

Popstar 2018 Can Bonomo ( Jüri):

1987 yılında İzmir’de dünyaya gelen oyuncu müziğe 9 yaşında gitar çalarak başladı. Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyonculuk bölümünü okudu. Radyoculuk yapan Bonomo bir süre sonra ise televizyon programcılığı yaptı. Dizi ve sinemalarda oynayan ve şiir yazan Bonomo, Meczup, Aşktan ve Gariplikten, Ali Baba, Bulunmam Gerek isimli albümleri çıkardı.

Popstar 2018 Armağan Çağlayan ( Jüri):

1966 yılında Kocaeli ilinde dünyaya geldi. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tammalayan Çağlayan, Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans yapan Çağlayan, aynı üniversitede doktora yaptı. Armağan Çağlayan’ın ekranlarda tanınması ise 2003 yılında yayınlanan Popstar ile oldu. Bir çok programın yapımcılığını yapan Armağan Çağlayan Üniversitede dersler de vermektedir.

Popstar 2018 Deniz Seki ( Jüri):

1970 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlk olarak sunucu olan ve sonrasında içindeki müzik ruhunu keşfeden sanatçı 1993 yılında Melih Kibar ile tanıştıktan sonra müzik ile de tanışmış oldu. Pop- Show 95 isimli yarışmada birinci oldu. Turhan Başaranoğlu ile evlenip boşanan sanatçı Faruk Salman ile nişanlanmıştır. Bir çok dizi ve filmde konuk oyuncu olarak yer alan Deniz Seki, Sözyaşlarım, İz, Sahici, Aşk Denizi gibi albümleri çıkardı.

Popstar 2018 Tanıtım Fragman Videosu

Tanıtım 1:

Tanıtım 2:

Tanıtım 3:

Etiketler: popstar 2018 başvuru formu popstar 2018 başvuru şartları popstar 2018 jüri üyeleri ve sunucusu popstar 2018 yarışma formatı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL