Popstar 2018’i Kim Kazandı? Kim Birinci Oldu?

Bir ekran klasiği haline gelen fenomen yarışma programı Popstar 2018 büyük umutlarla başladığı macerasını ne yazık ki bu hafta itibariyle sonlandırıyor. Çarşamba akşamları ekrana gelen Popstar 2018’de kim birinci oldu? Popstar 2018’i kim kazandı? İşte ayrıntılar..

Can Bonomo, Bülent Ersoy, Deniz Seki ve Armağan Çağlayan’ın jüri koltuğunda yer aldığı Popstar 2018 ne yazık ki reytinglerde aradığını bulamadı. Çarşamba akşanları yayınlanan program Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz dizileriyle verdiği reyting savaşında ne yazık ki yenik düştü. Ve henüz yayın süresini tamamlamadan ekranlara veda edecek.

Peki Popstar 2018’in birincisi kim olacak? 2018 yılının Popstar’ı kim oldu? Aldığımız bilgiler doğrultusunda birincinin Salih Zülüfoğlu olduğunu öğrendik. Fakat Salih’in birinciliğine sosyal medya ve diğer platformlarda tepkiler gelmeye başladı. 9 mayıs akşamı yayınlanan bölümde Salih “Aşk Çemberi Sarmış” isimli şarkıyı söylemiş ve jürinin büyük beğenisini toplamıştır.

Bu tarz yarışma programlarından birinci çıkan isimler genelde bir süre oldukça popüler oluyor fakat yıllar geçtikçe unutuluyorlar. Salih Zülüfoğlu da bu isimler arasında yer alacaktır büyük ihtimal. Ya da eğer kendini ispatlamayı başarırsa uzun yıllar ekranlarda boy gösterecektir.

Popstar 2018 yarışmasının kazananı Salih Zülüfoğlu’na bundan sonra müzik kariyerinde başarılar dileriz.

Sizin Popstar 2018 yarışmasında favori isminiz kim? Sizce birinciliği kim hak ediyor?