Pucca’nın Eşi Serhat Osman Karagöz Kim? Yaşı Ve mesleği

Pucca’nın Eşi Serhat Osman Karagöz Kim? Yaşı Ve mesleği

Yazar: Emre Magazin

Sosyal medya fenomeni Pucca’nın eşi Serhat Osman Karagöz kim? Son zamanlarda gündemi meşgul eden çiftin boşanacakları haberi hakkında sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Pucca takma adıyla tanınan Selen Pınar Işık ile 2015 yılında hayatını birleştiren Serhat Osman Karagöz kim? Yaşı ve mesleği hakkında tüm merak edilenler…

Ünlü İnternet fenomeni Pucca’nın 3 yıldır evli olduğu ve bir de erkek çocukları dünyaya gelen çift boşanma eşiğinde olduklarını sosyal medya hesabından açıkladı. Selen Pınar yaklaşık 600 bin takipçisi olan sosyal medya heasından eşiyle boşanacaklarını şu sözlerle duyurdu.

“Öncelikle bunu buradan açıklamak dünya saçması onu söylemek istiyorum.  Osi (Osman Karagöz) ile evliliğimizin artık sonuna geldik. İnanılmaz direndim, yemin ederim çok uğraştım ama yok olmadı. Gerçekten olmadı… Bazen sevgi yetmiyor. Zaten çok uzun zamandır farkındasınızdır yalnızdım. Eminim çok eğlenceli bir baba, çok güzel bir ebeveyn, Batı’nın en yakın arkadaşı olacak. O konuda asla şüphem yok. Ama karı koca olarak ikimiz sınıfta kaldık maalesef… Benim de onun da çok hatalarımız oldu. Sizden tek ricam bu süreçte ne olur beni üzmeyin, zaten boru değil bitiyor her şey. İnsan evinden orta sehpayı bile atarken bin kez düşünüyor… Bin kez değil, milyon kez düşündüm. Ve hepsinin sonu, ayrılığa vardı… En azından bana güzel şeyler söyleyin, güçlü kadın hikayeleri anlatın. Kendinizden örnek verin..  Çünkü bu karar benim ya da onun için değil; Batı için. Bazen olmuyor… Gerçekten olmuyor. Sonuna kadar aşık ol, çabala, Çırpın, yok! Onun için de aynı şekilde bu arada…  Bunu buradan yazmak deli saçması ama …Kitapta, blog yazısı olarak yazan bir insan olarak sanırım gerekli. Bu canavarı kendim yarattım, şimdi sonucuna katlanmalıyım.”

Osman Karagöz Kim?  04 Aralık 1988 tarihinde dünyaya geldi. Pera Güzel Sanatlar Lisesi öğreniminin ardından İstanbul Güzel Sanatlar Konservatuvarından mezun olmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi almaya devam etmiştir. Tiyatro Kılçık ve Tiyatro Beyoğlu’nda görev almıştır. BKM’de oyunculuk yapan Osman Karagöz, 2015 yılında Pucca adıyla tanınan Selen Pınar Işık ile dünya evine girdi. 2017 yılında Batu isimli bir erkek çocukları dünyaya gelen çift, 2018 Mayıs ayında boşanma kararı aldıklarını açıkladı. Kanal D’nin bir döneme damgasını vuran Öyle Bir Geçer Zaman ki kadrosunda yer almıştır.

 

Etiketler: osman karagöz kim puccanın kocası kim serhat osman karagöz kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL