Ramo Dizisi Avukat Sibel Kim, Karakter Analizi, Gerçek Adı!

Ramo Dizisi Avukat Sibel Kim, Karakter Analizi, Gerçek Adı!

Yazar: Emre Ramo Dizisi

Show TV‘nin yeni sezon dizisi Ramo eylül ayı içerisinde dizi severlerle buluşacak. Dizinin kadrosu netleşmeye başladı. Özellikle başrol oyuncuları ve ana karakterler severler tarafından yakından takip ediliyor. Bu yazımızda Ramo dizisinde yer alacak olan avukat Sibel karakteri hakkında bilgileri sizlere aktaracağız. Ramo dizisi avukat Sibel kim, nasıl bir karakter, gerçek adı, oynadığı diziler ve tüm detaylar.

Kısaca dizimizin konusundan biraz bahsedelim. Ramo dizisi ekranlara suç, mafya ve devlet türünde bir dizi olarak ekranlara gelecek. Dizinin ana karakteri Ramazan, diğer bir adıyla Ramo, dizimizin ana karakteri olarak karşımıza çıkıyor. Ramo devlette çalışan bir istihbarat ajanıdır. uzun yıllar devlete çalıştıktan sonra işi bırakmış ve kardeşi Fatoş’la(Cemre Baysel) birlikte sakin bir hayat geçirmeye başlamıştır.

Tabii Ramo her ne kadar eski hayatından uzak kalsa da canını yaktığı düşmanları ve onu kaybetmek istemeyen teşkilat tarafından her an adım adım takip edilmektedir. Yakın takibe Bir de aşk karışınca Ramo avukat Sibel ile beraber aşka yelken açacaktır. Tabii Ramo’nun terk etmeye çalıştığı geçmişi onun peşini bırakmadığı için bu aşk onlar için tehlikeli olacaktır. Roma dizisinde avukat Sibel karakteri kimdir, gerçek adı nedir, hangi dizilerde oynadı ve kısaca karakter analizi.

Avukat Sibel işinde başarılı, titiz, yakın çevresi tarafından sevilen ve güzelliğiyle dikkat çeken bir karakterdir. Ramo ile yolları kesiştiğinde işe her şey için artık çok geçtir. Ramazan ve Sibel arasındaki aşk onlar için tehlikeli olmaya başlayacaktır. Ramo bir yandan düşmanları ile mücadele ederken bir yandan da sevdiği sibel’i onlardan korumaya çalışacaktır.

Roma dizisi avukat Sibel kimdir?

Ramo dizisinde avukat Sibel karakterini canlandıran oyuncumuz ve Esra Bilgiç’dir. Esra bilgiç en son Diriliş Ertuğrul dizisindeki performansı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. 1992 yılında Ankara’da Doğan Esra bilgiç aslen Hacettepe üniversitesi arkeoloji bölümü mezunudur. Akabinde ise Bilkent üniversitesi Uluslararası ilişkiler bölümünü bitirmiştir. Diriliş Ertuğrul dizisi Bilgiç’in ilk ekran deneyimi olarak kayıtlara geçmiştir.

tıkla>>> Ramo Dizisi Oyuncu Kadrosu, Fragmanı, Konusu ve Tüm Detaylar

Diriliş Ertuğrul dizisinde Halime hatun karakterini canlandıran güzel oyuncu 2018 sezonu itibarıyla diziden ayrılmıştır. Şimdi ise güzel oyuncu Show TV’nin yeni dizisi ramoda sevenleriyle tekrar buluşuyor. Güzel oyuncuya başarılar diliyoruz yeni dizisinde de göz alıcı performansı ile bizleri ekranlara kilitleyeceğine inanıyoruz.

Etiketler: ramo avukat kim ramo oyuncu kadrosu ramo sibel kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL