Ramo Dizisi Boz Kimdir, Ramo’nun Can Dostu!

Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in yer aldığı yeni sezon dizisi Ramo Show TV ekranlarında izleyici ile buluşacak. Roma dizisindeki karakterler yavaş yavaş belli olmaya başladı. Ramonun can dostu Boz dizide kilitli sim nerden birisi. Boz kimdir, gerçek adı ne?

Ramo dizisinde Boz karakterini canlandıran oyuncu Görkem Sevindik olacak. Bildiğiniz gibi Görkem Sevindik en son söz isimli dizide yer almıştı.

Görkem Sevindik asker mafya suç aksiyon dizilerde gerçekten tecrübeli bir isim. Ramo isimli diziye de çok yakışacak. Görkem Sevindik yeni dizide Boz karakterini canlandıracak. Başrol karakteri Ramo’nun en sadık arkadaşı olarak karşımıza çıkacak.

Ramo dizisindeki Boz karakterini canlandıran oyuncumuzun Görkem Sevindik 1986 yılında Adana’da doğmuştur. sinema ve televizyon oyuncusu olarak kariyerine devam eden Görkem Sevindik eğitim ve öğretimine de Adana’da tamamlamıştır. ancak oyuncunun küçücük hayaliyle oyuncu olmaktır. Bu amaçla kendisini oyuncu olmaya adamış ve bu alanda kendisini geliştirmeye çalışmıştır.

Müjdat gezen sanat merkezi’nde oyunculuk üzerine eğitim alan Görkem Sevindik sonrasında Uğur uludağ’ın tiyatro ekibinde yer almıştır. İlk oyunculuk deneyimini kalbim Seni seçti isimli dizide yaşamıştır. Ancak asıl çıkışını işe Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde canlandırdığı Pusat Çakır karakteri ile yapmıştır. Yükseliş devrini ise Star TV’de ekranlara gelen söz isimli dizide yaşamıştır.