Ramo Dizisi Cihangir (Olgun Şimşek) Kimdir?

Ramo Dizisi Cihangir (Olgun Şimşek) Kimdir?

Yazar: Emre Ramo Dizisi

Show Tv’nin geçtiğimiz sezon başlayan ve kısa büyük beğeni toplayan Ramo dizisi yeni sezona start vermeye hazırlanıyor. Dizinin yeni sezon oyuncularında da bir takım değişiklikler göze çarpıyor. Ramo dizisi Cihangir karakteri dizinin yeni sezonda karşımıza çıkan önemli karakterlerinden birisi. Peki Ramo dizisi Cihangir kimdir, gerçek adı ne, nasıl bir karakter?

Ramo Dizisi Cihangir (Olgun Şimşek) Kim?

Ramo dizisinde Cihangir karakteri geçtiğimiz sezon ismi duyulan birisidir. Ramo’nun en büyük düşmanı ve İstanbul’un kötü abilerinden birisi. Adana’da ki tüm işler onlar sorulmaktaydı. Ramo da Adana’da ailesi ve mahallesiyle birlikte bir düzen tutturmuştu. Cihangir’in Adana için düşündükleri Ramo ile örtürşmeyince iki isim karşı karşıya gelir. 2. sezonda Sibel Cihangir’in oğlu ile evlenecektir. Bu da Ramo ile Cihangir’in sık sık karşı karşıya geleceğinin göstergesidir. Ramo dizisinde Cihangir karakterini canlandıracak olan oyuncu Olgun Şimşek’tir.

Ramo Dizisi Olgun Şimşek (Cihangir) Kimdir?

Olgun Şimşek 1971 Yenice doğumludur. İstanbul Üniversitesi tiyatro bölümünü bitirdi ve 1993 yılında profesyonel anlamda oyunculuğa adım attı. İbo Show isimli programda Güçlü tiplemesi ve Bir Demet Tiyatro’da Kudret karakteri ile tanındı ve sevildi. Sonrasında ise dizi ve film teklifleri peş peşe geldi. Bana Söyleme, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Gözetleme Kulesi gibi yapımlar yakında zamanlarda rol aldığı bazı projelerdir.

Tıkla>>> Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Yerleri Neresi?

Olgun Şimşek oyunculuğunun yanı sıra sesini de çok güzel kullanan bir isimdir. Bu anlam çok renkli kabiliyeti onu sektörde aranan isimler arasına sokmaktadır. Hem komedi hem de dram türündeki yapımlarda çok başarılı oyunculuklar sergiliyor. Her kesim tarafından ilgi ile takip edilip başarısı takdir edilmektedir. Olgun Şimşek’e yeni projesi Ramo’da başarılar dileriz. Peki sizler Olgun Şimşek’i yeni projesi Ramo’da Cihangir karakteri ile nasıl buldunuz?

tıkla>>> Ramo Dizisi Oyuncu Kadrosu, Fragmanı, Konusu ve Tüm Detaylar

Ramo Dizisi Yeni Sezon Tanıtımı

Etiketler: ramo cihangir kim ramo olgun şimşek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL