Ramo Dizisi Nehir Kimdir? (Devrim Özkan)

Ramo Dizisi Nehir Kimdir? (Devrim Özkan)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Ramo dizisi Nehir kim, gerçek adı ne, hangi dizilerde oynadı? Ramo dizisinde Nehir karakteri güzelliği ile ilgi odağı oldu. Cihangir’in kızı Nehir performansı ve güzelliği ile izleyenlerin dikkatini çekti.

Ramo Dizisi Nehir Kimdir?

Ramo dizisi Nehir karakteri Cihangir’in kızıdır. Babasının yaptıklarından çok uzaktadır. Dürüst ve zekidir. Doktor kimliği ile ailesinin aldığı canlara inat o can olmaya devam eder. ailesinin kirli işlerini görmezden gelmeye çalışsa da bunu ne kadar başarabilecek belli değildir. Ramo dizisi Nehir kim; Nehir karakterini canlandıran oyuncu Devrim Özkan’dır.

Ramo’nun Nehir’i Devrim Özkan Kim?

Ramo dizisinde Nehir karakterini canlandıran oyuncu Devrim Özkan’dır. Devrim Özkan 1998 Bodrum doğumludur. Üniversiteyi Bodrumda oyunculuk bölümünde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Rüya isimli dizide oynadığı İpek karakteri ile yaşamıştır. Güzelliği ile dikkat çeken Devrim Özkan menajeri Rabia Sultan Düzenli bünyesinde kariyerine devam etmektedir. Güzel oyuncu 168 cm boyunda ve 52 kg ağırlığındadır. Ramo Nehir, Devrim Özkan hangi dizilerde ve projelerde yer aldı?

Ramo Devrim Özkan (Nehir) Oynadığı Dizi ve Filmler

tıkla>>> Ramo Dizisi Oyuncu Kadrosu, Fragmanı, Konusu ve Tüm Detaylar

Ramo dizisinde Nehir karakterini canlandıran oyuncu Devrim Özkan daha önce Vatanım Sensin, Rüya ve Vuslat gibi yapımlarda yer aldı. Devrim Özkan sektörde yeni olduğu için çok fazla projede yer almamıştır. Ancak güzelliği ve performansı ile göz dolduran oyuncu bundan sonra bir çok dizi ve filmde yer alacaktır. Güzel oyuncuya başarılar dileriz.

Ramo Devrim Özkan (Nehir) Resimleri

Etiketler: ramo cihangir'in kızı kim Ramo Dizisi Nehir Kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL