Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Yerleri Neresi?

Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Yerleri Neresi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Nerede Çekiliyor?

BKM tarafından hazırlanan Ramo dizisi bir başkaldırış hikayesini ekranlara getiriyor. Güçlü oyuncu kadrosu daha ilk tanıtımda dikkatlerden kaçmadı. Çukur ve Sıfır Bir karması bir dizi gibi geliyor. Ben şahsen sabırsızlıkla bekliyorum dizisi. Peki Ramo nerede çekiliyor, dizi seti nerede?

İlk tanıtımda Adana’da çekildiği düşünülen dizinin çekimleri nasıl devam edecek? Adana’nın kalbi Taşkapı’da çekilen ilk sahneler gerçekten nefesleri kesti. Dizinin ilk fragmanında ki şu sözler dikkatlerden kaçmadı; “burası adananın kalbi taşkapı. Öyle elini kolunu sallayarak giremezsin. Adamı oyarlar. Adana’nın en belalı çetesi bu mahallede. Başlarında da Ramo diye bir delikanlı var. Asıl işleri mazot kaçakçılığı ama ne ararsan onlarda.”

tıkla>>> Ramo Dizisi Oyuncu Kadrosu, Fragmanı, Konusu ve Tüm Detaylar

İlk fragmandan anladık ki dizi Adana’da çekimlere başladı. Peki bu şekilde devam mı edecek. Gelen bilgilere göre dizi birkaç bölüm Adana’da devam edecek ve sonrasında İstanbul’a taşınacak. Hikayeye uygun bir şekilde Ramo İstanbul’a gidecek ve asıl maceralar orada devam edecek. Farklı bir hikayeye sahip Ramo türk dizi severler tarafından ilgi ile izlenecek.

Çukur ve sıfır Bir isimli dizilerin karması bir senaryo ile ekranlara gelen dizi Show Tv’de yayınlanacak. Bu da Çukur’un akıbetini sorgulamaya yetiyor. Çukur’da bir çok karakterin ölmesi ve akabinde Ramo gibi bir dizinin de başlıyor olması Çukur Final mi yapacak söylentilerini güçlendirdi. Çukur final mi yapacak haberimizi aşağıdaki bağlantıdan okuyabilirsiniz.

tıkla>>> Çukur Final Tarihi 2019 Ne Zaman Bitecek? Ne Zaman Final Yapacak

 

Etiketler: ramo dizi seti nerede ramo dizisi çekim mekanları ramo nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL