Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizi Seti Nerede?

Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizi Seti Nerede?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Nerede Çekiliyor?

BKM‘nin yeni sezon için merakla beklenen dizisi Ramo’da Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç başrolleri paylaşıyor. Dizi 2019’un Eylül ya da Ekim içerisinde ekranlara gelecek. Show TV için düşünülen bu dizide çekim mekanları da oldukça ilginç olacak.

Roma dizisi dizi seti nerede, dizinin çekimleri nerede yapılıyor gibi sorular da sosyal medyada en çok sorulanlar arasında. Ramo dizisinin çekimleri öncelikle Adana’da Taşkent’te başlayacak. Daha sonra hikayeye uygun bir şekilde dizinin çekimleri farklı il ve ilçelerde devam edecek. Tabii İstanbul ise dizimizin merkez çekim mekanı olarak karşımıza çıkıyor.

Roma dizisi ne zaman başlayacak, dizinin hikayesi nasıl gerçekleşecek, dizide hangi oyuncular yer alacak gibi tüm sorularınızın cevaplarını sitemizden takip edebilirsiniz. Roma dizisi güncel bilgilere buradan göz atabilirsiniz.

tıkla>>> Ramo Dizisi Oyuncu Kadrosu, Fragmanı, Konusu ve Tüm Detaylar

Diğer taraftan bildiğiniz gibi Show TV’de şuan yeni bir dizi ekranlara geldi. Aşk Ağlatır isimli dizi şu anda yayında. Aşk Ağlatır dizisinin alternatif olarak düşünülen Ramo dizisi ilk etapta kasım , aralık ayı gibi düşünülüyor. Tabii Aşk ağlatır dizisi erken final yaparsa bu süre öne alınabilir yada uzayabilir.

Etiketler: Ramo Dizisi dizi seti nerede Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL