Ramo Dizisi Reytingleri Nasıl, İzlendi mi, Tuttu mu, 14 Ocak Reyting Sonuçları

Ramo Dizisi Reytingleri Nasıl, İzlendi mi, Tuttu mu, 14 Ocak Reyting Sonuçları

Yazar: Emre Dizi Haberleri Ramo Dizisi

Kim Milyoner Olmak İster yarışması sunucusu Murat Yıldırım’ın başrol oynayacağı Ramo dizisi uzun süredir tanıtım reklamları ile izleyicinin dikkatini çekmiştir. İlk bölümüyle 14 Ocak salı günü Show tv nin yayın akışına dahil olan Ramo dizisi izlendi mi, tuttu mu, Ramo dizisi reytingleri nasıl diye merak eden izleyiciler arama motorlarında kendini buldu.

Show TV reyting rekorları kıran Çukur dizisine oldukça benzeyen Ramo dizisi için kolları sıvamış, Çukur kadar reyting alacağına inanarak Salı günü izleyici karşısına çıkarmıştır. Aslında hedef bir kaç sezondur devam eden Çukur’a kardeş bir dizi olarak Ramo dizisini de uzun soluklu bir dizi olarak izleyici ile buluşturmak.

Birçok televizyon izleyicisi Show TV’de yayınlanan Çukur dizisinden sürekli şikayetçi olsa da sosyal medya hesaplarında sık sık dile getirilen şikayetler sonucu diziye milyonlarca ceza yağsa da bir o kadar da büyük bir izleyici kitlesine sahip olduğundan diziyi yayın akışından çıkarmamaktadır. Hal böyle olunca kanal yalnızca cebini düşünüp tıpkı Çukur dizisi gibi bir mafya dizisi olan Ramo ile izleyici karşısına geçmeye karar verdi ve ilk bölümü yayına koydu

Başrollerini Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Cemre Baysel ve Görkem Sevindik’in üstlendiği BKM filmin hazırladığı Ramo dizisi Mustafa Şevki Doğan yönetmenliğinde izleyici ile buluştu. Murat Yıldırım Ramazan yani Ramo karakteri ile ekranlara gelirken dizide Esra Bilgiç-Sibel, Görkem Sevindik-Boz, Cemre baysel-Fatoş, Burcu Cavrar-Cavidan olarak Ramo dizisine dahil olmuştur.

tıkla>>> Ramo Dizisi Çalan Adaletin Bu mu Dünya Şarkısı ve Sözleri

Kısaca Ramo dizisinin konusuna da değecek olursak Adana’nın Taşkapı Mahallesi’nde yoksul ama kendi kuralları ve yasaları olan bir aile vardır. Ramo tıpkı Çukur’daki Yamaç gibi mahallenin liderliğini yapmaktadır fakat ramoda patron olarak Cengiz de işin içindedir. Ramo Cengiz için mazot kaçakçılığı yapar ama paranın büyük bir bölümünü patron aldığı için bu durumdan rahatsızdır. Bu rahatsızlığı Ramo’nun Cengiz’e karşı açtığı savaşla daha da büyür. Bakalım dizide bizi neler bekliyor. Kemikleşmiş bir izleyici kitlesine sahip olacak mı ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Ramo dizisi reytingleri nasıl? İşte detaylar…

Tıkla>>> Ramo Dizisi 14 Ocak 2020 Salı Reyting Sonuçları

Ramo dizisi ilk bölüm itibari ile sosyal medyada ve Google trend olan aramalara neden oldu. Bu da dizinin ilk bölümden izlendiğini göstermekte. Reytingler henüz açıklanmadı ama daha ilk bölümden Ramo dizisinin tuttuğunu söyleyebiliriz. Hikaye, kurgu ve oyunculuklar çok iyi. Mekan seçimleri de gayet yerinde. Zaten gerçek bir hikayeden alındığı için hayatın içinden bir dizi. Ramo daha şimdiden Reytingleri sallayacak gibi. Siz ne dersiniz? Ramo dizisini sevdiniz mi, tutar mı?

Etiketler: ramo erken final mi ramo final mi ramo izlendi mi ramo reyting sonuçları ramo reytingleri


Yorumlar

  • Ali Şahin

    İyi bir karakter olduğumu düşünüyorsun

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL