Ramo Taner Kim, Gerçek Adı, Yaşı, Sevgilisi! **2021

Ramo Taner Kim, Gerçek Adı, Yaşı, Sevgilisi! **2021

Yazar: Emre Ramo Dizisi

Ramo Taner kim sorusu dizinin yeni sezona başlamasından sonra sıkça sorulmaya başlandı. Ramo Taner kim diye soranlar oyuncu Bora Cengiz hakkında bilgilere ulaşmak istiyor.

Ramo dizisi Taner kim sorusunun cevabına geçmeden önce Ramo dizisinin yeni sezonu hakkında biraz bilgi verelim. Ramo dizisi 2. sezonda İstanbul’da geçiyor ve haliyle dizide yeni karakterler de yer alıyor. Bunlardan birisi de Taner karakteri. Ramo Taner karakteri İstanbul mafyasının başındaki isim Cihangir’in oğlu. Taner İstanbul’da Sibel ile evleniyor. Tabi doğal olarakta Ramo’nun düşman oluyor.

Ramo Taner Kim?

Ramo dizisinde Taner karakteri tavırları ile kısa sürede izleyicinin dikkatini çekti. Oyunculuğu göz kamaştıran karakteri kimin canlandırıdığı sorulmaya başlanmıştı. Ramo Taner kim diye soronların karşısına  Bora Cengiz ismi çıktı. Peki Bora Cengiz kimdir, hangi dizilerde oynadı, sevgilisi var mı?

Ramo Bora Cengiz (Taner) Kim?

Ramo dizisinde Taner İplikçi karakterini canlandıran oyuncu Bora Cengiz’dir. Bora Cengiz 1990 İstanbul doğumludur. Çok yönlü bir oyuncu olan Bora Cengiz, müzisyen, oyuncu, fotoğrafçı, yönetmen ve radyocu kimliği ile tanınmaktadır. Karine daha çok oyunculuk ile devam eden yakışıklı oyuncu bir çok film ve dizide rol almıştır. İlk dizi tecrübesini Peri Masalı isimli dizi ile yapmıştır. Sonrasında ise Kavak Yelleri, Yedi Güzel Adam, Çilek Kokusu, Bodrum Masalı gibi önemli yapımlarda duayen isimlerle çalışmıştır.

Bora Cengiz aynı zamanda Kıskanmak, Sadece Tek Bir Gün, Uzun yol ve Sen Kiminle Dans Ediyorsun isimli filmlerde oynamıştır. Sükut ve Eller isimli yapımlarında yönetmenliğini yapmıştır. Bora Cengiz’in instagramda 212bin takipcisi vardır. Menajeri Ufuk Ergin’dir. Socia Entertainment ajansına bağlı olarak kariyerine devam etmektedir. Yakışıklı oyuncunun şuan için bir aşk ilişkisinin olmadığı bilinmektedir.

Bora Cengiz Resimleri

Tıkla>>> Ramo Dizisi Reytingleri Nasıl, İzlendi mi, Tuttu mu?

[xyz-ips snippet=”oyuncu-ol-1″]

Etiketler: ramo taner iplikçi kim Ramo Taner Kim


Bu yazı için yorumlar kapatılmıştır.

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL