Ramo Taner Öldü mü, Diziden Çıktı mı?

Ramo Taner Öldü mü, Diziden Çıktı mı?

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·16:46 Eylül 27, 2020

Ramo Taner öldü mü sorusu son bölümden sonra sıkça sorulmaya başladı. Ramo'nun vurduğu Taner diziden çıktı mı, ölecek mi?

Ramo dizisi Taner karakteri öldü mü, diziden çıktı mı sorusu dizinin fanları tarafından merak ediliyor. Oyunculukdaki başarısı ile dikkat çeken Taner karakteri diziden çıktı mı, çıkacak mı? Bu sorunun cevabını sizler için araştırdık. İşte Ramo Taner öldü mü sorusunun ayrıntıları.

Ramo Taner Öldü mü?

Ramo dizisinde Taner karakteri bildiğiniz gibi 2. Sezon da diziye yeni girdi. Diziye girer girmez dikkatleri üzerine çeken Taner karakteri dizide Cihangir'in oğlu olarak biliniyor. Taner son bölümde Ramo tarafından vurulmuş ve yere düşmüştü. Hareketsiz bir şekilde yerde Taner'in ölüp ölmeyeceği babası cihangir'in gelmesi ile daha da ilgi uyandırdı. Cihangir yerde yatan oğlunun yanına gidip eliyle yüzünü ve gözlerini sıvazladı.

Ramo Taner Diziden Çıktı mı?

Ramo dizisi Taner ölecek mi sorusuna gelecek olursak bunun net cevabı hayır ölmeyecek olur. Çünkü Taner karakterinin diziye öylesine dahil olmadığı çok açıktır. Sibel karakteri ile olan ilişkisi, onu öldürmekten vazgeçmesi, ona bağlı olduğunu gösteriyor. Taner ölmeyecek ve Sibel'i de bırakmayacak. Ramo ve Sibel'e bela olmaya devam edecektir.

tıkla

Yorum yaz