Reynmen’in Sevgilisi Ayşegül Çınar Kimdir? Nereli, Kaç Yaşında, İşi Ne?

Yaptığı şarkılarla gündem olan Youtube fenomeni Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş şimdi de sevgilisi Ayşegül Çınar ile gündeme geldi. Son günlerde Reynmen ve Ayşegül Çınar ile ilgili haberlerde artış oldu. Tabi magazin takipçileri de bu yeni çift hakkında haberleri merak ediyorlar. Özellikle Ayşegül Çınar’ın kim olduğu, ne iş yaptığı en merak edilen konuların başında geliyor.

Ayşegül Çınar kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor gibi soruların detayları sizler için yazımızın devamında. Reymen son günlerde yaptığı Ela şarkısı ile gündeydi. Ela şarkısı youtube da kısa sürede 70 milyon izlenme alan Reymen şimdi aşk dedikoduları ile gündeme geliyor. Ayşegül Çınar’a aşık olduğu söylentileri ayyuka çıkan fenomen Reynmen şuanda magazin kulislerinde en çok konuşulan kişi oldu.  Peki olayın perde arkası ne?

Reynmen arkadaş çevresiyle yer aldığı ortamlarda Ayşegül Çınar’ın da yer alması aslında bu tarz dedikoduların asıl sebebi. Magazinciler ikilinin aşk yaşadığı söylentileri ortaya atmışlar. Ayşegül Çınar’ın menajeri de konu ile ilgili açıklama yapmış ve “şu anda sadece arkadaşlar” demiş. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz sözü gereği bu işte var bir iş diyoruz. Tabi biz asıl konumaz dönelim ve Ayşegül Çınar sorusuna cevap verelim.

Ayşegül Çınar Kimdir?

Ayşegül Çınar en son Yasak Elma dizisinde Talat’ın kızını canlandırmıştır. Çınar, 1999 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde eğitim almış ve oyunculuğa adım atmıştır. Instagram hesabı cinaraysegull olan genç oyuncu Menajer Gökçen Bayrak’a bağlı olarak kariyerine devam etmektedir. Reymen’in Göktürk’teki evinin bahçesinde şarkı söylerken çekilen fotoğrafta salıncakta oturan Ayşegül Çınar dikkatlerden kaçmamış. Bu görüntü aşk dedikoduları alevlendirmişti.

Birbirlerine yakıştıklarını düşündüğümüz çiftimize mutluluklar dileriz. Tabi bu dedikodular gerçekse. Ki dediğimiz gibi ateş olmayan yerden duman çıkmaz. İlerleyen günlerde çiftin sosyal medya hesaplarından aşk dolu resimler paylaşılırsa şaşırmayın.