Sadakatsiz Dizi Kıyafetleri ve Fiyatları

Sadakatsiz Dizi Kıyafetleri ve Fiyatları

Yazar: Emre Dizi Kıyafetleri

Sadakatsiz dizisi geçtiğimiz hafta yayınlanan sansasyonel bölümüyle adeta gündeme bomba gibi düştü. Asya’nın malum yemek masasında herkese gerçekleri bir bir anlatarak bombayı patlatması haliyle Volkan’ı ve Derin’i çok zor duruma soktu. Sadakatsiz dizisinin bu kadar gündem olmasının bir diğer nedeni de oldukça başarılı olan dizi oyuncularının giydiği kıyafetler. Dizi oyuncuları giydiği kıyafetlerle Sadakatsiz dizi kıyafetleri ve fiyatları konusunun araştırılmasına neden oluyor. Sizler için dizinin sponsorlarını ve oyuncuların kıyafetlerini araştırdık. İşte sadakatsiz dizi kıyafetleri ve fiyatları:

Sadakatsiz Dizisinde Kullanılan Kıyafetler

  • Sadakatsiz dizisinde Cansu Dere’nin canlandırdığı Asya karakterinin geçtiğimiz bölümlerde kullandığı koyu yeşil ve siyah şeritli trençkotun markası Rue. Rue markalı trençkot bugün 1590 TL üzerinden satışa sunuluyor.
  • Sadakatsiz dizisinin ilk bölümünde Asya karakterinin giydiği gri ve mavi tonlarında saten elbise herkes tarafından çok merakedilmiş ve konuşulmuştu. Elbisenin markası The Latest Thing, fiyatı 520 TL ancak elbisenin stokları şu anda tükenmiş durumda. Yakın zamanda stokların yenilenmesi bekleniyor.
  • Asya karakterinin koşu sırasında giydiği spor takımın markası dünyaca ünlü Adidas, takım ünlü alışveriş sitelerinde 974 TL’ye satılıyor.
  • Asya’nın Derin’in ailesiyle birlikte yemek yediği sırada giydiği açık kahverengi tonlarında ki trençkotun markası İpekyol, trençkotun fiyatı ise 1450 TL ancak tükenmek üzere olduğunu belirtmekte de fayda var.
  • Asya karakterinin giydiği siyah ceket elbise dizinin en beğenilen kıyafetleri arasına girdi bile. Rue markalı ceket elbise 1499 TL üzerinden raflarda yerini aldı ve çok satılmaya başladı.
  • Asya karakterinin giydiği krem rengi takım elbisenin fiyatının biraz pahalı olduğunu söylemek mümkün. Twist pantolon 499,99 TL, Blazer ceket 759 TL, gömlek ise 1299 TL olarak satılıyor.
  • Asya karakterinin İpekyolu markalı delikli krem rengi kazağı 599 TL fiyatıyla satılıyor.
  • Derin karakterinin giydiği pembe eşofman takımı Xint marka, kazağı 269 TL’ye pantolonu ise 223 TL’ye satılıyor ancak ürünün stokları tükenmiş durumda.
  • Derin karakterinin ilk bölümde giydiği ve en beğenilen kıyafetlerden biri şüphesiz Nocturne markalı siyah crop top. Crop top şu an 111 TL’lik fiyatıyla raflarda yerini almış durumda.
  • Derin karakterinin giydiği desenli ceket Twist marka, fiyatı 799 TL ancak tükenmiş durumda. Yakın zamanda stokların yenilenmesi bekleniyor.

Etiketler: sadakatsiz sadakatsiz asya sadakatsiz asyanın giydiği kıyafetler sadakatsiz derin sadakatsiz kıyafetleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL