Sadakatsiz Dizisi Derin Kim? (Melis Sezen)

Sadakatsiz Dizisi Derin Kim? (Melis Sezen)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Sadakatsiz Dizisi Derin kim sorusu diziyi izleyenlerin dikkatini çekti. Dizide önemli karakter olan Sadakatsiz dizisi Derin kimdir, ayrıntılı olarak yazımızda.

Sadakatsiz Dizisi Derin Kimdir?

Sadakatsiz dizisinde Derin karakterini canlandıran oyuncu Melis Sezen’dir. Derin 24 yaşındadır. Yurt dışında eğitim almış bir moda tasarımcısıdır. Ailesinin zengin olması onu bir nebze rahatlatır ancak onun ruhu hiç özgür değildir. Sadakatsiz dizisi Derin Kim? Derin hobi olarak yaptığı moda tasarımı işinden sosyal medya paylaşımları ile para da kazanır. Ancak bu onun için sadece bir hobidir. Sıcak, enerjik, açık sözlü, hayat dolu bir kişiliğe sahiptir.

Sadakatsiz Dizisi Melis Sezen(Derin) Kimdir?

Sadakatsiz Dizisi Derin Kim sorusundan sonra geldik oyuncumuza. Sadakatsiz dizisi Derin karakterini canlandıran oyuncu Melis Sezen 1997 İstanbul doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Drama eğitimi de alan Melis Sezen asıl olarak Koç Üniversitesi Görsel Sanatlar mezunudur. İlk TV tecrübesini Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile yaşamıştır. Peki Melis Sezen başka hangi dizilerde oynadı?

Sadakatsiz Dizisi Melis Sezen’in Rol Aldığı Projeler

tıkla>>> Sadakatsiz Dizisi Oyuncuları, Kim Kimdir?

Melisa Sezen kariyeri boyunca 2016-17 Hayat Bazen Tatlıdır, 2017-18 Siyah İnci,  2019    Leke, 2019 Sevgili Geçmiş, 2020 Ya İstikal Ya Ölüm, 2020 Sadakatsiz isimli dizilerde rol almıştır. Oynadığı filmler ise Kovala, Mucize Aşk 2, Bizim için Şampiyon, Tilki Yuvası ve Dünya Hali isimli filmlerde yer almıştır.

Etiketler: Sadakatsiz Derin Kim Sadakatsiz Dizisi Derin gerçek adı Sadakatsiz Dizisi Derin Kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL